fbpx

Právě se děje: Svatba se chystá!

Vítejte na naší svatbě

Na této stránce najdete nejen program, ale také se tu o nás můžete dozvědět něco, co možná ještě nevíte, vyzkoušíte si své A+A znalosti a navíc se můžete zapojit do našeho virtuálního fotokoutku.

program

12:00 - obřad

Míst k sezení na obřadu nebude mnoho, zasedací pořádek bude daný na místě. Většinu hostů si dovolíme poprosit, aby postáli. Obřad nebude trvat dlouho, oběd už se blíží.

Vybraní zodpovědní jedinci dostanou bublifuky. Jinak po nás prosím nic neházejte. Ani rýži, ani cihly. Díky!

12:30 - hromadné focení

Necelou hodinku mezi obřadem a obědem věnujeme focení s novomanželi. Uděláme společnou hromadnou fotku, pár fotek s rodinou a kamarády a pak už se půjdeme najíst. Fotograf s námi bude až do večera a fotit bude kdykoli kohokoli bude chtít.

13:30 - oběd

Oběd pro nás připravuje mexická restaurace Fosil. Podávat se bude formou bufetu, každý si vybere, co se mu líbí. Zasedací pořádek je volný, míst k sezení bude dost.

15:00 - krájení dortu a volná zábava

K odpolední kávě budeme servírovat svatební dort.

18:00 - začínáme s prasetem

Aby nehrozil hlad, budeme se večer cpát prasetem, jezte, dokud je.

Ubytování

  • Červená jurta – novomanželská
  • Zelená jurta – Monča, Martina, Zuza, Olča, Renda, Matěj
  • Modrá jurta – Pomo, Petr, Kačka, Steve, Marcela, David B.
  • Oranžová jurta – Miloš, Áňa, Luky, Janička, Kachna, Martin
  • Královská jurta – Pepíno, Světa, Věrka, Zdenda, Lucka, Bambi, Nikča, Adam, Dáda, David, Eva, Skřivan, Dominik

Poznámka pod čarou: Kolem rozvěšené hamaky jsou tu pro vás, můžete tedy bez starostí přespat i v nich.

O nás

Chcete se o Adamovi a Adéle dozvědět pár věcí, které možná ještě nevíte? A k tomu se pobavit u jejich kompromitujících fotek a videí?

Rozplánujte si čtení na pauzičky na toaletu/cigaretu/špekotu a dejte nám vědět co vás pobavilo 🙂

Kapitola 1

Chodili spolu 8 let a stejně se nikdy nepotkali

Turnov není zase tak velké město. Dva lidi, kteří tam vyrůstají od malička, by se měli zákonitě potkat. Na dětském hřišti, ve školce, ve škole, v hospodě. Adam s Adélou chodili na stejný osmiletý gympl. V Turnově je jen velmi omezené množství hospod. Ani přes tyhle všechny okolnosti se ti dva ve svým nejmladších letech nepotkali. Možná to bude tím, jak rozdílně trávili svůj čas. Adam ve školním parlamentu, na školních olympiádách a pořádáním akcí pro desítky lidí. Adéla na heavy metalových koncertech, na víkendových párty. A taky psala pro turnovský plátek o tom, jak stojí školní parlament za prd. Posuďte sami…

Kapitola 2

Přišla, rozsvítila a šli do kina

Po maturitě odešli oba na vysoké školy, odtud také pramení dodnes rivalita Brno vs. Praha. Adam nakonec vyhodnotil MatFyz jako pod jeho úroveň a odešel z Prahy do Jindřichova Hradce a dál na zkušenou do Egypta. Adéla si Brno užila až do konce vysokoškolské éry.

Nakonec se naštěstí oba vrátili do Turnova. Bez toho by se totiž nepotkali. Adam nastoupil do turnovského Kulturního centra jako vedoucí kina. Usadil se ve vlastním kanclu, zatáhnul rolety a vyrobil si pracovní jeskyni. Adéla tam přišla o něco později jako PR manažerka. Rozvítila, roztáhla rolety a vyžadovala větrání v místnosti. Jejich šéf udělal tu chybu, že je posadil do stejné kanceláře a v té kanceláři byl gauč.

Kapitola 3

Mlžné období, které nakonec dobře dopadlo

V následujícím období se prameny informací ztrácejí nebo jsou zavádějící. Adéla nastoupila do kina jako uvaděčka. Adam dělal kromě své práce i cestovní kancelář. Adéla tam nastoupila jako turistická průvodkyně. Adéla znovu zařizovala byt, Adam jí pomáhal malovat a sestavovat nábytek. A šli na první rande. Z podobných útržků informací nakonec vzniká obraz oficiálního páru, který se společně stěhuje do Prahy.

Nejdůležitější ale je, že se Adéla začala potápět. Vyrazili na první společný výlet na Valhalle do Jižní Francie. Adéla si tam dala kromě mytí nádobí, spousty drinků a zvídavých pohledů Adamových kamarádů taky zkušební ponor. A byla pohlcená navždycky.

Kapitola 4

Cestovka, Pannonka, začátky Divers…

Byt na sídlišti v Letňanech byl fajn. Moc času jsme tam ale netrávili. Dvě práce přes týden a jedna na víkendy stačily k plnému zatížení. Naplno jsme vedli filmovou distribuční společnost Pannonia CZ, Adam už vypomáhal v Divers a o víkendech jsme jezdili s cestovkou jako průvodci na zájezdy. Namátkou jsme stihli: Velkolepé znovu uvedení filmu Návrat do budoucnosti do kin, pak taky Predátora, opery z londýnské Royal Opera House, dokument o Davidu Bowiem, Hamleta a pár dalších. S cestovkou jsme projeli většinu evropským měst: Paříž, Vídeň, Amsterdam, Drážďany, Benátky a spoustu zábavních parků. Adam navíc jezdil ještě do Divers, nastoupil tam jako prodavač. Silně ale pochybujeme, že měl někdy v úmyslu prodávat zboží na krámě.

Kapitola 5

Koupíme si byt v Praze aneb jak jsme skončili v Menčicích

Využili jsme talentu překvapit všechny okolo a začali jsme řešit vlastní bydlení. Ještě pořád v mírně divoké fázi vztahu to většinu našich příbuzných a kamarádů vyděsilo. Nic, co by nás dva zastavilo. Tak dlouho jsme hledali byt někde v Praze, až jsme koupili domeček v Menčicích. Domeček v šíleném stavu určený ke kompletní rekonstrukci. Plán a nápady byly, tak jsme se do toho pustili. Sice jsme chvíli bydleli na houbovém pařeništi, ale sami víte, že to dobře dopadlo.

Mezitím Adam dokončuje s Adélou v Dahabu kurz divemastera.

Kapitola 6

Dál už to znáte všichni…

Žádná další překvapení jsme až do dnešního dne nepřichystali. Cestujeme spolu, žijeme spolu a už na tom nechceme nic měnit. K uzavření první kapitoly jsme se rozhodli ctít tradice a uspořádat tuhle báječnou oslavu našeho společného žití a bereme se.

Dál chystáme spoustu dalšího cestování, výletů a zážitků a těšíme se, že budete jejich součástí.

Epilog

Proč si ho beru?

Adéla: “Kdysi dávno mi slíbil, že mi ukáže celý svět. Říkala jsem si, že to je super romantická cesta do kalhotek. Jenže on to myslel vážně. Vzal mě pod hladinu a změnil mi život. Dokážeme spolu cokoli, zvládáme spolu cokoli a spolu s ním chci strávit zbytek života. Papír k tomu sice nepotřebujeme, ale proč si nechat ujít takovou bezva párty, že jo?”

Proč si ji beru?

Adam: “Nemyslel jsem si, že se na světě najde šílenec, který bude nejen stačit mému tempu, ale ještě mě bude šťouchat do žeber ať přidám. Zkusil jsem všechno. Ztratit ji někde na zájezdu, stala se výbornou průvodkyní. Unudit k smrti filmem pro pamětníky (a mě), založila se mnou filmovou distribučku na tohle téma. Nakonec jsem ji zkusil utopit. A výsledek tohoto pokusu znáte nejspíš všichni. Dokonalejší nevěstu bych si nedokázal ani vysnít.”