fbpx

Aktualizace počítačů EON a D5 přináší spoustu možností

Suunto představilo v nové aktualizaci nové možnosti nastavení potápěčských počítačů EON a D5. Díky nové aktualizaci si můžete upravit režimy potápění nebo si zvolit analogový ciferník, když se zrovna nepotápíte.

Aktualizace softwaru umožňuje plné přizpůsobení vašeho potápěčského počítače přes mobilní aplikaci Suunto App a u hodinkových modelů D5 navíc i volbu stylového analogového ciferníku. Snadno si tak nakonfigurujte potápěčský počítač, aby vyhovoval vašim potřebám a stylu potápění. Jednoduše upravíte současné režimy potápění nebo si vytvořte vlastní profil. Vyberete si preferovaný styl zobrazení a jaké informace o ponoru mají být na displeji vidět.

Přímo v aplikaci si můžete taky prohlížet svoje potápěčské záznamy a snadno zkombinovat fotku a profil ponoru v jeden obrázek a tím se pak pochlubit se na sociálních sítích.

Co vám aktualizace vašeho počítače Suunto umožní?

Budete moci vytvořit zcela nový režim nebo upravit stávající.

Změníte snadno režimy OC, CCR nebo Gauge přímo v aplikaci.

Aktivujete si Helium pro trimixový potápěčský režim.

Plyny CCR jsou oddělené od plynů OC.

Pro počítače D5 je toho ještě víc!

U počítačů D5 si můžete nově zvolit analogový ciferník, který vypadá stylově hlavně při každodenním nošení. Když k tomu vyměníte elegantní řemínek, máte perfektní hodinky.

Displej počítače D5 se navíc dá nově modifikovat i v potápěčském režimu. Zvolit si můžete mezi prominentním, grafickým či klasickým zobrazením nebo si uzpůsobit okno pro přepínání informací.

Počítače Suunto patří dlouho k těm nejlepším na trhu. Ve špičkové řadě počítačů Suunto dominuje model D5 jako hodinková verze a Suunto EON Core jako jeho větší parťák s velkým přehledným displejem. Oba počítače umožňují potápění nejen rekreační, ale porostou s vámi do technických hlubin.