fbpx

Přijďte na vánoční večírek Divers, dorazí i Aquaman!

Divers Direct vás zve na vánoční večírek, který se bude letos konat ve čtvrtek 13. prosince od 19 hodin v kinosále CineStaru na Andělu. Těšit se můžete na přestavení novinek z Divers Direct, po kterém bude následovat povídání speciálního potápěčského hosta Richarda Jaroňka a příjemnou tečkou večera bude premiérová projekce filmu Aquaman. Samozřejmostí je i drobné občerstvení.

Vstup na akci máte od nás zdarma jako dárek za celoroční přízeň a podporu. Budeme rádi, když se k nám po akci přidáte i na menší neformální posezení. Na celé akci budou všichni z týmu Divers Direct, můžete se s kýmkoli seznámit, na cokoli se zeptat nebo nám povědět zpětnou vazbu, tipy a nápady na akce, potápěčské lokality a tak vůbec.

Kapacita sálu je omezená, proto bychom vás chtěli moc poprosit o závaznou rezervaci na e-mailu adela@divers.cz nebo na telefonu +429 722 932 981. Kdo jste zvyklí komunikovat s Adélou na facebooku nebo třeba přes poštovní holuby, stačí se samozřejmě ozvat tak. 🙂 Budeme rádi, když si místa rezervujete a opravdu přijdete, abychom pak smutně nekoukali na vaše prázdné sedačky, které by třeba jinak obsadil někdo jiný.

Kdo nestihne dorazit na večírek, ale vyrazí na Aquamana do kina sám, dostane v Divers Direct slevu 10 % na celý nákup. 🙂 Stačí na pokladně odevzdat platný lístek z kina právě na film Aquaman.

Sdílet

Leave Comment