Potápěčské blbnutí v jámě

Dokončili jste právě kurz? Máte novou výstroj? Dlouho jste se nepotápěli? Chce se vám prostě jen tak skočit do vody? Rádi byste potkali nové potápěčské parťáky? Chcete vyzkoušet něco nového? Přijďte na potápěčská setkání Divers Direct! Scházíme se každé druhé úterý v jámě v Čestlicích a od podzimu chystáme i parádní program! 

kde: potápěčská jáma v Aquapalace Praha v Čestlicích

cena: 200 Kč / člověk (+případně půjčovné výstroje – lahev + závaží 100 Kč) – půjčování vybavení v rámci doprovodného programu ZDARMA!

kontakt: adela@divers.cz; +420 722 932 981

Akce jsou určené všem certifikovaným potápěčům – na zkušenostech a stupně certifikace nezáleží. 🙂

Termíny  doprovodný program:

út 12. září od 18.00: Začínáme – přijďte si zablbnout

První trénink v novém kabátě. Pokecáme o dovolených, skočíme do jámy, trochu si zablbneme a naplánujeme spoustu potápěčských zážitků.

út 26. září od 19.30: Vybíráme a vypouštíme bojku

Nezamotat se do bojky, nenechat se vystřelit i s bojkou a hlavně vybrat tu správnou není pro každého samozřejmost. Přijďte na jámu, probereme výhody a nevýhody jednotlivých bojek a budete si je moct rovnou v jámě vyzkoušet, případně nějakou i za zvýhodněnou cenu odnést domů.

út 10. října od 19.30: Křídlo vs. žaket – praktický test

Svět potápění postupně ovládají křídla, výrobci se zaměřují na jejich zdokonalování a od tradičních žaketů se pomalu ale jistě upouští. Člověk ale nechce vynaložit peníze, aby pak zjistil, že křídlo není nic pro něj. Proto bude tento říjnový trénink zaměření na zkoušení žaketů ve vodě. Přijďte zjistit, co vám vyhovuje víc a dozvědět se o výhodách a nevýhodách obojího. Jako dárek dostanete slevový poukaz na nákup do Divers Direct.

út 24. října od 19.30: Ploutve – poznejte rozdíly 

Každý má doma nějaké ty svoje ploutve, často ještě ty úplně první. Co když je ale čas se posunout a vyzkoušet něco nového. Nebo naopak rozdíl nepoznáte? Přijďte si to ověřit na trénink do Čestlic. Půjčíme vám různé druhy ploutví, ať nekupujete zajíce v pytli, nebo spíš ploutve v obalu. 🙂 Na závěr vás opět čeká nějaká ta malá odměna.

út 7. listopadu od 19.30: Vodní skútr šetří potápěčům vzduch

Zahlédli jste vodní skútry někde na dovolené? Nabo vám o nich vyprávěl kamarád? Příjďte si jeho blahodárné účinky do jámy i s výstrojí. Je to užitečný pomocník pro potápěče – šetří energii a tedy rovnou i vzduch. 🙂 Když se vám bude líbit, rádi vám ho příště půjčíme na celou dovolenou. Nebo si uděláte radost a dostanete od nás „tréninkovou“ slevu na jeho nákup.

út 21. listopadu od 19.30: Testování suchých obleků

Přijde chvíle, kdy už si nebudete chtít hrát na hrdinu v mokrém obleku a začnete pokukovat po sucháčích. Ony ty české lomy a některé překrásné lokality venku někdy trochu mrazí po celém těle. Na speciálním tréninku v jámě v Česlicích budete mít možnost si sucháče vyzkoušet na vlastní kůži a dorazí i odborník, který bude k dispozici na zodpovězení všech vašich dotazů.

út 5. prosince od 19.30: Potápěčská světla v akci

Ulice se rozsvítí vánočními světýlky, potápěči rozsvítí Aquapalace v Čestlicích. Potápěčské světlo se těžko vybírá v obchodě na souši, daleko lepší je si ho otestovat přímo ve vodě. Tuhle možnost budete mít díky Divers Direct ještě letos. A třeba vám nějaké to světlo Ježíšek rovnou nadělí. 🙂

út 19. prosince od 19.30: Vánoční blbnutí a nadělování dárečků

Poslední trénink letošního roku si užijeme ve velkém. Trochu si zasoutěžíme, rozdáme si dárečky a potrénujeme než se definitivně usadíme u rodinného krbu. Dorazte, bude to fajn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *