fbpx

Divers Direct: Mission Deep Blue

Chceme, aby se každý dozvěděl o ekologických problémech, které každým dnem sužují naše oceány. Mission Deep Blue podporuje zachování a udržitelné využívání vodního prostředí, které zahrnuje oceány, moře, pobřežní oblasti a vodní cesty a také rozmanitý svět rostlin a živočichů, kteří se zde vyskytují.

Divers Direct se do programu Mission Deep Blue pouští naplno a dáváme si za cíl nejen posílit povědomí o ekologii, ale hlavně něco reálně dělat pro zlepšení ekologických problémů. V první řadě začínáme u sebe, takže celá naše firma prochází změnami, které jsou vidět a včas se o nich dozvíte. Ale zapojíme všechny, kteří budou mít chuť jít do toho s námi. Zájemci se můžou zapojit do různých workshopů, zajít s námi na exkurze nebo se zúčastnit kurzu zdarma. Stačí se k nám připojit na facebooku, sledovat náš web nebo se čas od času zastavit u nás v Dejvicích a přidat ruku a hlavu k dílu.

„VODA A VZDUCH, DVA ZÁKLADNÍ PRVKY, NA KTERÝCH ZÁVISÍ VEŠKERÝ ŽIVOT, SE STALY CELOSVĚTOVÝM KONTEJNEREM NA ODPADKY.“ — JACQUES COUSTEAU

Sdílet