FREEDIVINGOVÉ INTRO V POTÁPĚČSKÉ JÁMĚ 

Freedivingové intro je úžasný zážitek pro každého, kdo rád zkouší nové věci a objevuje nové světy. Pod vodou totiž čeká nejen úžasný klid, ale i spousta zážitků. Oproti přístrojovému potápění má freediving tu výhodu, že je potřeba jen málo speciálního vybavení. Díky freedivingovému intro ponoru propadnete novému koníčku, ve kterém budete moct hned pokračovat.

Zkušený instruktor vám při freedivingovém intru vysvětlí základy bezpečného potápění, správného dýchání a relaxování. Zároveň popisuje, jak naše tělo pod vodou funguje.

 

Cena:

650 Kč (Cena se platí hotově v krámku Divers Direct ve vstupní hale Aquaparku. Pokud je krámek zavřený, platí se hotově přímo instruktorovi.)

Pokud se chystáte strávit celý den v Aquapalace, dejte nám vědět, umíme vám zařídit zvýhodněné vstupenky. Je ale nutné vstupenky objednat a zaplatit alespoň jeden pracovní den předem – hotově na obchodě v Čestlicích nebo v Dejvicích, nebo převodem na účet, a to včetně ceny intro ponoru. V takovém případě si vstupenky na své jméno vyzvednete na pokladně, projdete přes turnikety a k jámě dorazíte areálem.

Cena zahrnuje:

 • zapůjčení veškerého potřebného vybavení
 • vstupné do potápěčské jámy v Aquapalace Praha v Čestlicích
 • služby našeho instruktora

 

Místo:

Potápěčská jáma Aquapalace Praha v Čestlicích.

 

JAK TO FUNGUJE?

 1. Vyberte si volný termín zde.
 2. Termín je nutné si oboustranně potvrdit, pošlete e-mail na aquapark@divers.cz. Nezapomeňte uvést datum, čas, počet lidí, telefonní číslo, případně číslo voucheru a že máte zájem o intro ponor.
 3. Potvrzený termín je závazný a je možné ho zrušit nejpozději dva dny předem.
 4. V domluvený den dorazte do Aquapalace Praha v Čestlicích. Vydejte se hlavní halou až k pokladnám, ještě před ními ale vyjděte napravo po schodech nahoru. Projděte chodbou až budete mít po pravé ruce dveře k potápěčské jámě. Tam na vás už bude čekat instruktor, stačí zazvonit nebo zaťukat. 🙂
 5. S sebou si vezměte plavky a ručník, víc toho nepotřebujete.
 6. Po skončení ponoru se nezapomeňte zastavit u nás v krámku Divers Direct ve vstupní hale a podělit se o zážitky. 🙂
 7. Fotografie z ponoru by k vám měly doputovat nejpozději do týdne. 🙂

 

DOPROVOD

Kdokoli vám může dělat doprovod na váš výlet za potápěním. Pokud si nebudete kupovat zároveň i vstupenku do Aquapalace, pak se doprovod musí zdržovat pouze v prostoru kolem jámy. Jsou tu k dispozici stolečky a židle, odkud může pohodlně fandit. Doprovod neplatí žádné vstupné.

UPOZORNĚNÍ

 • Pokud vyrážíte na freedivingové intro a nemáte zároveň platnou vstupenku do Aquaparku, pak se smíte zdržovat výhradně v prostoru kolem jámy nebo v ní. 🙂 Naopak pokud se chystáte strávit zbytek dne v aquparku, dejte nám vědět, umíme vám zařídit zvýhodněné vstupné.
 • Zkušební ponor je vhodný pro děti od 10 let. Je možné udělat výjimku a vzít na zkušební ponor i děti od 8 let. V takovém případě je ale toto rozhodnutí výhradně na instruktorovi, který posoudí způsobilost dítěte, případně ponor nedoporučí či podřídí jeho program věku dítěte.

 

Udělejte radost svým blízkým a obdarujte je poukazem na freedivingové intro. Dáte jim zážitek na celý život.

Poukaz na freedivingové intro