fbpx

Garmin Descent G1 nemůžeme nemilovat

Garmin rozšiřuje nabídku o model Descent G1, což je potápěčský počítač za výrazně příznivější cenu než doposud prodávaná řada Mk. Za poloviční cenu dostanete podobné funkce a hlavně plnohodnotný potápěčský počítač. A jasně, že ho máme v Divers v Dejvicích skladem. 🙂

Počítač Descent G1 umí ponory s jednou nebo více směsmi včetně trimixu, čistého kyslíku nebo čehokoli mezitím, dokonce i CCR. Režimy apnea a apnea hunt nebo obyčejný hloubkoměr jsou samozřejmostí. Režimy ponorů si můžete přizpůsobit z hlediska konzervatismu i zobrazení na displeji. Funkce jako tříosý kompas, logbook, plánování ponorů asi není potřeba zdůrazňovat. Limit hloubky je 100 metrů a všechno můžete pohodlně sledovat v aplikaci Garmin Dive.

Sportovní parťák a trenér jménem Descent G1

Hodinky od Garminu patří mezi špičku, když hledáte parťáka na sport, rádi sledujete svoje zdraví, spánek a obecně se staráte o svou fyzickou schránku. Model pro potápěče Descent G1 má všechny tyhle užitečné funkce.

Solární nabíjení prodlouží výdrž baterie modelu G1 Solar

Zajímavou novinkou je dobíjení pomocí solární energie u modelu Descent G1 ve verzi Solar. Nenahrazuje nabíjení úplně, ale výrazně prodlužuje výdrž baterie. Výrobce uvádí, že hodinky vydrží v potápěčském režimu až 25 hodin od posledního nabití ze zásuvky a až čtyři měsíce v režimu chytrých hodinek. Obrovský benefit v tom najdou sportovci trávící většinu dne na přímém světle. Přesto je ale pravděpodobné, že celou potápěčskou dovolenou se bez nabití hodinek neobejdete.

Někde samozřejmě musí být háček, překvapivě ale není tak velký…. Celý článek si přečtěte na Potápěčském magazínu.

[product]