fbpx

Gratulujeme k úspěšnému absolvování intro ponoru! 🙂 Jak se vám potápění líbilo? Budeme rádi, když nám dáte vědět svůj názor na mail adela@divers.cz nebo na facebooku.

Jestli vás potápění bavilo, můžete rovnou pokračovat a udělat si potápěčský kurz. S ním se pak už můžete potápět samostatně bez instruktora. 🙂 Divers Direct má pro začátečníky v nabídce tyto kurzy:

 

KURZY PŘÍSTROJOVÉHO POTÁPĚNÍ

Kurz pro začátečníky – OWD

Referral – rychlokurz

Na kurz OWD máte od nás navíc 7 dní od introponoru slevu!*

*Kurz je potřeba během týdne po introponoru uhradit, aby bylo možné slevu uplatnit. Začít s kurzem můžete samozřejmě později, záleží na vašich časových možnostech.

 

FREEDIVINGOVÉ KURZY

Jestli se vám pod vodou líbilo, ale přístrojové potápění není úplně to pravé, mohl by se vám líbit freediving, tedy nádechové potápění. Určitě doporučujeme si ho alespoň vyzkoušet. Už na freedivingovém introponoru se dozvíte spoustu užitečných věcí, které vám pomůžou třeba i u obyčejného šnorchlování na dovolené. 

Freedivingové intro

https://divers.cz/kurz-freedivingu/

Správné šnorchlování

SLEVA 5 % v OBCHODECH DIVERS DIRECT

Od instruktora jste dostali na introponoru žlutou ploutvičku Divers Direct. Ta slouží nejen jako parádní přívěsek na klíče, ale taky na ni dostanete 5% slevu na všechny vaše nákupy zboží v kamenných pobočkách Divers Direct v Dejvicích, v Čestlicích i v Děčíně.

Za úspěšně ukončený potápěčský kurz Divers Direct dostanete ploutvičku černou, která vám doživotně zajistí slevu 10 %  🙂

Skočte do toho s námi! 🙂

 

kontakt

Ať už vás zajímá cokoli, neváhejte se nám ozvat:

Adéla Beranová; +420 722 932 981; adela@divers.cz