fbpx

První potápění venku spácháme hezky zlehka na Lomečku, překrásné lokalitě s maximální hloubkou 10 metrů, ideální na rozpotápění. Kdo bude chtít, bude mít příležitost si s námi procvičit vyvažování, vyzkoušet si potápění s křídlem, potrénovat vypuštění bójky a tak vůbec si zopáknout základy. Pojedou s námi i zkušení divemasteři a instruktoři, takže bude příležitost se na cokoli zeptat a ujasnit si. Bude to ideální potápění i pro ty, kteří dlouho pod vodou nebyli. Bez zkušených potápěčů by to ale nebylo ono. 🙂 Přidat se může kdokoli. 🙂

kontakt:

adela@divers.cz; +420 722 932 981 (Je nutné si závazně rezervovat místo předem, kapacita tréninků je omezená. Nevratná záloha je 500 Kč/osobu).

Cena:

Varianta A: jeden den (sobota), cena: 500 Kč / osobu (suchý buddy 400 Kč / osobu)

V ceně: dva ponory, sobotní oběd, nealko pití, zapůjčení křídla, bojky a dalšího speciálního vybavení v rámci tréninku

Varianta B: oba dny (sobota a neděle), cena 1300 Kč / osobu (suchý buddy 1000 Kč / osobu, 600 Kč / dítě do 12 let)

V ceně: dva dny potápění, ubytování ve stanech, lehký sobotní oběd, velká večerní grilovačka (krkovice, klobásy, hermelíny, zelenina, pečivo a přílohy), obří nedělní snídaně (štrůdl, chléb, máslo, šunka, sýr, párky, káva, čaj), nealko pití, zapůjčení křídla, bojky a dalšího speciálního vybavení v rámci tréninku, doprovodný program

Možnost zapůjčení potápěčského vybavení, rádi dovezeme na místo, jen je potřeba rezervovat a zaplatit předem.

Pro zájemce: 

Na každém z venkovních tréninků si budete moct rozšířit svoje potápěčské znalosti a zkušenosti pod dohledem zkušených instruktorů. Na Lomečku vám nabízíme kurz Air Saver – Efektivní dýchání. 

O čem kurz je: Máš velkou spotřebu vzduchu? Potřebuješ dvojče, zatímco buddy má jen dvanáctku? Špatně se ti pod vodou dýchá? Máš problém se pod vodou správně a lehce pohybovat? Tak pravě pro tebe je tenhle kurz 😉Je postaven na praktické zkušenosti a kombinuje v sobe prvky freedivingu a přístrojového potápění.

Běžná cena: 1790 Kč / osobu

Naše cena: 1500 Kč / osobu (min. počet zájemců 2)