fbpx

Na další klubovou akci dorazil Steve Lichtag

Klub Divers Direct má už dlouhou tradici, právě teď ale nabírá nové síly a naplno rozjíždí spoustu novinek. Naposledy to byla parádní potápěčská akce na souši, na které Steve Lichtag bavil publikum historkami z natáčení Aldabry a Divers Direct svým řekněme neotřelým videem k novému věrnostnímu programu rozesmáli celé publikum. Na závěr se pak promítal film Sanctum ve 3D.

V Divers Direct si svých věrných zákazníků nesmírně ceníme a budeme je čím dál častěji odměňovat speciálními potápěčskými akcemi. „Už v létě jste si s námi mohli vyzkoušet potápěčské lampy přímo pod vodou a teď na podzim jsme se uchýlili k trochu suchozemštější zábavě a pozvali vás do Městské knihovny na povídání se skvělým potápěčem, režisérem a filmařem Stevem Lichtagem,” říká za Divers Direct majitel Petr Vonka. „Steve nesmírně bavil publikum svými historkami z natáčení a povedlo se mu přetáhnout o pětačtyřicet minut, což je úctyhodný výkon i na potápěče,” směje se Petr.

Diváci se navíc na této akci dozvěděli skvělé novinky přímo z dění v našem potápěčském obchodě a jako první si mohli užít video k novému věrnostnímu programu plnému ploutviček. Více informací se dozvíte níže ve videu a už teď vám k tomu povíme více přímo v obchodě v pražských Dejvicích.

 

A na závěr přikládáme i video ze samotného představování:

Sdílet

Leave Comment