JIŘÍ KOLLER

IANTD – č. 8712
Advanced EANx Instructor, DFA/Oxygen Administrator/AED Instructor, EANx Instructor

Neoficiálně se potápí od osmdesátých let, ale první oficiální certifikaci získal v roce 1992.
Má zkušenosti jak s potápěním u nás, tak i s pracovním potápěním a s potápěním různě po světě kde působil jako potápěčský průvodce, jako kameraman i jako instruktor potápění. Vlastně natáčení pod vodou je taková jeho specialita. 🙂
Má za sebou více jak 3000 ponorů v různých lokalitách a vše okolo potápění je zároveň i hlavní náplní Jirkovy práce…

 

PAVEL KRS

IANTD – č. 8049
AEANx Instructor, EANx Instructor, Open Water Instructor, Ice Diver

Absolvent ČVUT, Fakulty Biomedicínského inženýrství Pavel se začal potápět v roce 2008. Podvodní svět jej po prvních ponorech tak očaroval, že se pod vodu stále více vrací relaxovat. Jako instruktor naučil potápět desítky lidí, včetně dětí. Za sebou má stovky úspěšných technických i rekreačních ponorů na překrásných lokalitách po celém světě. Přispívá svými články do časopisu Oceán. Organizuje výjezdy za potápěním třeba do Egypta, Chorvatska, Bali a také na Madeiru, Rakouska i Německa a samozřejmě i na krásné české lokality. Fascinují jej vraky a jejich tajemný svět a jejich minulost.

V současnosti je jedním z hlavních instruktorů společnosti Divers Direct, která obsluhuje potápěčskou jámu v aquaparku v Čestlicích.

 

DAVID PAVLÍČEK

PADI Master Scuba Diver Trainer #193254

David se věnuje výuce potápění od roku 2004. Valnou většinu svých ponorů strávil pod vodou se svými studenty, jako průvodce skupin certifikovaných potápěčů, a taky jako podvodní kameraman. Své instruktorské „ostruhy“ si vysloužil zejména během práce v karibských resortech, kde strávil v souhrnu asi dva roky. Působil převážně na Mayské riviéře v Mexiku a v Dominikánské republice, a jeho rukama již prošly stovky studentů z celého světa. David vyučuje v češtině, angličtině a španělštině. Vedle potápění také působí již od roku 2003 jako příležitostný skipper, převážně na plavbách po Středozemním moři. David se v posledních letech zdržuje převážně v ČR, a tak uvítal možnost zapojit se do týmu instruktorů Divers Direct na potápěčské jámě v Čestlicích.

 

ADAM ŠVANCAR

PADI Master Scuba Diver Trainer #258063

Adam má za sebou praxi z českých vod z let 2009 a 2010. V letech 2010-2011 pak působil také na potápěčské základně Lighthouse v egyptském Dahabu. Krom toho je od roku 2009 spolupracovníkem a dopisovatelem magazínu Potápění, kde se specializuje na témata určená začínajícím potápěčům. V současné době se věnuje primárně ochutnávkovým ponorům a kurzům potápění v České republice.

Spolupracuje také s potápěčským obchodem Divers Direct, pro který spravuje potápěčskou jámu v Aquapalace Praha v Čestlicích a pečuje o ostatní instruktory, kteří pro náš klub vyučují.