fbpx

S ploutvičkou u nás vyřešíte dárky a dostanete se na Valhallu

Na zážitky se nepráší…

Poukaz na intro ponor v potápěčské jámě

Poukaz na intro ponor v potápěčské jámě

Všichni už šílí z vánočních dárků, ale vy přece můžete darovat rovnou celý svět – ten pod vodní hladinou.

Divers Direct letos vyřešil vánoční dárky za vás, stačí jen zabrouzdat na naše webovky a vybrat tam ten správný poukaz pro vaše blízké. Nabízíme malou ochutnávku v podobě Intro ponorů v Aquapalace Praha, pro méně dobrodružné duše máme pár tipů na větší zážitky ze Šnorchlování, ale nic pod stromečkem nepřekoná celý Potápěčský kurz u našich skvělých instruktorů.

Máte ploutvičku? A mohl bych ji vidět?

Internetem právě koluje video, na kterém to skoro vypadá, že se majitel Divers Direct Petr Vonka prostě zbláznil. Ale opak je pravdou. Je čas vyvrátit všechny konspirační teorie a uvést na pravou míru, že jde skutečně jen o promo video k našemu novému věrnostnímu programu.

Naši zákazníci od nás nově dostávají k nákupu přívěšek ve tvaru ploutvičky, který slouží zároveň jako věrnostní karta. Více informací o věrnostním programu se dozvíte v článku na www.divers.cz nebo vám vše rád vysvětlí kdokoli z našeho úplně normálního týmu v kamenném obchodě v pražských Dejvicích.

Nebeská dovolená na Valhalle

img_5387-copy_resize

Potápění na Valhalle

Vydejte se s námi na soukromé lodi na dovolenou do Atlantiku nebo Středomoří, ať už za potápěním nebo jen pohodou a koupáním.
Katamarán Valhalla si prošel takovým menším znovuzrozením a je v plné formě připraven vyplout s vámi na nezapomenutelnou dovolenou s partou kamarádů či rodinou. Vybírat můžete už teď z mnoha termínů a naplánovat si tak léto na Korsice a Sardinii, podzim na Maltě či zimu na Kanárských ostrovech. Tak to dejte dohromady co nejdříve, termíny se rychle plní.
Podrobnosti najdete na http://katamaran-valhalla.cz.

Minimální předvánoční stres Vám přeje váš Divers Direct tým

Sdílet

Leave Comment