fbpx

Nové neopreny Bare dorazily do Dejvic!

Nové neopreny Bare dorazily do Dejvic!

Přijďte omrknout nové potápěčské neoprenové obleky od Bare do Divers v Dejvicích. Dorazily nám modely Elate, Revel, Reactive a Evoke v 5mm i 3 mm a shorty provedení a vypadají báječně.

Dámský oblek ELATE

Na první pohled zaujme designem s jemnými detaily a ženským střihem, který kopíruje tělo a díky tomu má i výborné tepelné vlastnosti. Materiál je příjemný a pružná, takže vás čeká rychlé bezbolestné oblékání. 🙂

Jde o základní řadu neoprenů, má zpevněná kolena a zadní zip. Pozornost je zaměřená na materiál a střih, oblek nemá dvojité manžety ani doplňkové zipy.

Pánský oblek REVEL

Pánská varianta základního neoprenového obleku od Bare. Čistý nenápadný a přitom moderní design zaujme potápěče na první pohled. K domu přidejte propracovaný střih a příjemný materiál a máte oblek REVEL.

Zpevněná kolena a pružný materiál jsou praktické vlastnosti, na které je kladen důraz. Oblek nemá dvojité manžety ani doplňkové zipy.

Dámský oblek EVOKE

Nejteplejší mokrý oblek pro ženy na trhu! EVOKE využívá technologii materiálu Omnired, která potápěče nepřetržitě zahřívá pomocí vlastního tělesného tepla.

Dvojité manžety, zadní zip s krytím a další důležité detaily dělají z obleku EVOKE špičku na trhu. Když k tomu přidáte propracovaný střih a moderní design, není nad čím přemýšlet.

Pánský oblek REACTIVE

Propracovaný neoprenový oblek REACTIVE je špičkou na trhu. Jako jeden z prvních neoprenových obleků, který používá Omnired ™ Infračervenou tkaninu – citlivou textilii, která potápěče nepřetržitě zahřívá pomocí vlastního tělesného tepla.

Zároveň je důraz daný na detaily jako jsou dvojité manžety, zipy na nohavicích pro snažší oblékání, vnitřní krytí zipu a další drobnosti, které zajišťují maximální pohodlí a nejlepší tepelné vlastnosti.

POZOR! Neopren REACTIVE je dostupný jen do vyprodání zásob a velikostí!

Všechny obleky jsou k vyzkoušení v naší prodejně Divers Direct v Dejvicích v různých velikostech a verzích.