fbpx

Přijďte vyhrát dovolenou na potápěčskou olympiádu!

Přijďte vyhrát dovolenou na potápěčskou olympiádu!

Aquapalace Praha v Čestlicích nabízí parádní prostředí pro potápěče všeho věku i zkušeností. K dispozici tu mají osmimetrovou potápěčskou jámu, ale také bazénové dráhy na trénování nejrůznějších dovedností. Přijďte si poměřit síly a třeba se dozvědět něco nového od zkušených instruktorů. Chystá se historicky první potápěčská olympiáda a soutěžit se bude o velmi lákavé ceny. Dorazte na ni už 29. července!

 

Potápěči nejsou z principu závodníci, o rychlost tu nejde. Ale třeba spotřeba vzduchu, umění couvat s ploutvemi nebo šikovnost pod vodou to už je jiná. V jedné z disciplín si třeba budete měnit výstroj se svým buddym, jindy vás čeká zkouška obratnosti při proplouvání kruhy pod vodou. S naprostou jistotou to ale bude velká legrace.

Soutěžní disciplíny v hlavní kategorii budou otevřené pouze pro certifikované přístrojové potápěče, chystá se ale i kategorie pro freedivery a pro naprosté začátečníky, tedy veřejnost. Ti se budou poměřovat třeba ve výdrži na nádech, v nejrůznějších plaveckých disciplínách, ale podívají se třeba i do potápěčské jámy.

Jednotlivá stanoviště potápěčské olympiády si budete moct plnit celý den a sbírat za ně tolik potřebné body. Na konci pak slavnostně vyhlásíme nejúspěšnějších soutěžící v každé kategorii, kteří si odnesou hodnotné ceny. Pro potápěče bude připravená třeba dovolená na soukromé lodi pro dva, potápěčské vybavení nebo kompletní servis výstroje zdarma. Účastníci z řad nepotápěčů pak čeká třeba intro ponor nebo potápěčský kurz zdarma.

Prvních 25 příchozích certifikovaných potápěčů bude mít vstup do Aquapalace zdarma a každému, kdo vyplní přihlašovací formulář alespoň tři dny předem, dáme do začátku deset bodů navíc, které se rozhodně budou hodit. 🙂 Přihlášku vyplňujte zde.

Registrace účastníků bude otevřená od 9 hodin ráno v krámku Divers Direct ve vstupní hale do Aquapalace. Po zapsání se dozvíte podrobnosti a kudy kam vyrazit a zbytek dne si prostě jen musíte pořádně užít. Slavnostní vyhlášení první potápěčské olympiády v Čestlicích se bude konat v 19 hodin u potápěčské jámy.