fbpx

Otevíráme fitness lekce plavání s monoploutví

Plavání je hodně oblíbená sportovní aktivita a k nám teď doputoval trend plavání s monoploutví. Jde o účinnou fitness aktivitu, díky které si protáhnete a posílíte celé tělo a naučíte se ladnému pohybu ve vodě. Divers Direct od března otevírá lekce plavání s monoploutví pro dospělé, které povede zkušená lektorka Petra Falberová. 

Petra učí už dlouho lekce pro děti, které si v kostýmku mořské panny plavání s monoploutví užívají v pravidelném kroužku. Zájem je ale i ze strany dospělých. „Začaly za mnou chodit maminky a ptaly se mě na lekce pro dospělé, protože v plavání s monoploutví viděly skvělý sport přesně pro ně,” říká Petra. 

Pro ně, ale i pro starší holky a dokonce i pro muže jsou určené nové fitness lekce plavání s monoploutví. „Po dlouhých dnech v práci si při plavání s monoploutví nenásilně a příjemně protáhnete ztuhlá záda, ramena a krční páteř. Zároveň si při něm procvičíte celé tělo. Naučíte správnou techniku, postupně se budete zdokonalovat a objevíte různé plavecké styly,” popisuje lektorka Petra.

„Je to klidná, snová a roztomilá forma cvičení,” popsala nezvyklý sport britská instruktorka Michelle Forsbreyová. Trendu propadly tisíce žen po celém světě, přidejte s k nim i vy!

Více informací najdete tady na našem webu.

Sdílet