fbpx

 

 

 

 

Místo:

Potápěčská jáma Aquapalace Praha v Čestlicích

REZERVACE A DALŠÍ PODROBNOSTI

  1. Termín si rezervujte na www.divers.cz/rezervace a vyčkejte na potvrzení.
  2. Potvrzený termín je závazný a můžete ho zrušit nebo přesunout nejpozději 48 hodin předem.
  3. V domluvený den dorazte do Aquapalace Praha v Čestlicích. Vydejte se hlavní halou až k pokladnám, ještě před ními ale vyjděte napravo po schodech nahoru. Projděte chodbou až budete mít po pravé ruce dveře k potápěčské jámě. Tam na vás už bude čekat instruktor, stačí zazvonit nebo zaťukat. 🙂
  4. S sebou si vezměte plavky, ručník a něco k pití, víc toho nepotřebujete.
  5. Po skončení ponoru se nezapomeňte zastavit u nás v krámku Divers Direct ve vstupní hale a podělit se o zážitky. 🙂
  6. Fotografie z ponoru by k vám měly doputovat nejpozději do týdne. 🙂

DOPROVOD

Kdokoli vám může dělat doprovod na váš výlet za potápěním. Pokud si nebudete kupovat zároveň i vstupenku do Aquapalace, pak se doprovod musí zdržovat pouze v prostoru kolem jámy. Jsou tu k dispozici stolečky a židle, odkud může pohodlně fandit. Doprovod neplatí žádné vstupné.

  • Pokud vyrážíte na zkušební ponor a nemáte zároveň platnou vstupenku do Aquaparku, pak se smíte zdržovat výhradně v prostoru kolem jámy nebo v ní. 🙂 (S výjimkou sprchy a toalety.)

INTRO PONOR PRO DĚTI

  • Zkušební ponor je vhodný pro děti od 10 let. Je možné udělat výjimku a vzít na zkušební ponor i děti od 8 let. V takovém případě je ale toto rozhodnutí výhradně na instruktorovi, který posoudí způsobilost dítěte, případně ponor nedoporučí či podřídí jeho program věku dítěte.

 

Platba: Hotově v krámku Divers Direct ve vstupní hale Aquaparku, účtenku si vezměte s sebou a předložte ji instruktorovi. (Pokud je krámek zavřený, platí se hotově přímo instruktorovi.)

Pokud se chystáte strávit celý den v Aquapalace, dejte nám vědět, umíme vám zařídit zvýhodněné vstupenky. Je ale nutné vstupenky objednat a zaplatit alespoň jeden pracovní den předem – hotově na obchodě v Čestlicích nebo v Dejvicích, nebo převodem na účet, a to včetně ceny intro ponoru. V takovém případě si vstupenky na své jméno vyzvednete na pokladně, projdete přes turnikety a k jámě dorazíte areálem.

 

Udělejte zadost svým blízkým a darujte jim jeden z nejlepších zážitků na světě:

Poukaz na intro ponor v potápěčské jámě