fbpx

Potápěčská dovolená snů

Venku je pěkně vlezlo, nejvyšší čas se začít těšit na letní dovolenou. Kam letos pojedete? Potápěči jedou s Divers Direct do egyptského ráje v Awlad Baraka. Přidáte se? 🙂

Nedílnou součástí klubu Divers Direct je potápěčské cestování s bezva partou lidí do vyzkoušených lokalit.

Awlad Baraka – ekologický kemp u Rudého moře

Pro letošní rok se s ná35802_1411910910169_4217139_nmi můžete vypravit do oázy klidu a potápěčského ráje jménem Awlad Baraka. Jde o ekokemp, který vás okouzlí nevídaným klidem a překvapivě nedotčeným podmořským světem. Je to jedno z mála míst v Egyptě, kde můžete prožít nejčistší potápění v klidném a pohodovém prostředí.

  • Čekají vás dva ponory denně v úžasných lokalitách a možnost se potápět podle vlastní chuti a schopností na útesu přímo u kempu.
  • Bydlí se v kouzelných autentickách chatkách, které jsou sami o sobě zážitkem. Pětihvězdičkové hotely nečekejte, ale pohodlnou postel, čisté sociální zařízení, bar na pláži a na kopečku i wifi signál bude.

bar-2

Cena včetně letenky, dopravy z letiště a zpet, ubytování s plnou penzí včetně balené vody a pěti dní potápěčského programu vychází na příjemných 19 990 Kč.

Dokončujete kurz? V Awlad Baraka máme instruktory

Pustili jste se přes zimu do potápěčského kurzu a chtěli byste si ho v létě na dovolené dokončit? Divers Direct má v Awlad Baraka svoje zkušené instruktory, kteří s vámi rádi potápěčský kurz na místě dokončí.

Více informací a termíny najdete na www.divers.cz.

cantine-3

NEBESKÁ DOVOLENÁ NA VALHALLE

Kdo by si chtěl dopřát letos trochu jinou dovolenou a vyplout na moře, máme pro něj neodolatenou nabídku. Náš katamarán Valhalla vyplouvá za potápěním, šnorchlováním i opalováním od jara až do podzimu. Stačí si vybrat lokalitu a vyrazit.

Více informací a nezávazné objednávky:

www.potapecske-vylety.cz

img_2897-copy_resize

Sdílet

Leave Comment