fbpx

Láká vás potápěčský kurz, ale bojíte se, že už ho nestihnete dokončit před dovolenou? Nebo prostě chcete kurz dokončovat v zahraničí? Máme pro vás jednoduché řešení v podobě takzvaného referralu, se kterým můžete mít kurz hotový za dva týdny. 

Co je referral?

Potápěčské kurzy se obecně dělí na část teoretickou, ponory v bazénu a ponory v otevřené vodě. Spousta lidí se rozhodně absolvovat potápěčský kurz na dovolené v zahraničí, to ale znamená, že stráví polovinu dovolené v bazénech, na písku v mělké vodě a v učebně. Divers Direct má pro tohle ale jednoduché řešení.

Udělejte si první část kurzu ještě v Česku, v Aquapalace Praha v Čestlicích a na dovolené si pak už užijte jen to zajímavější, tedy ponory v otevřené vodě plné objevování života pod hladinou.

Jak to funguje?

My vás naučíme teorii a uděláme s vámi první ponory v bazénu, oboje se dá hravě zvládnout za jeden týden. Časově se vám přizpůsobíme, potápěčská jáma je pro vás otevřená denně od 9 do 22 hodin a instruktoři jsou připravení si na vás udělat čas kdykoli.

Na konci první části od nás dostanete certifikát o jejím absolvování, který je platný po celém světě. S tímto certifikátem pak můžete přijít na potápěčskou základnu patřící k potápěčské škole PADI (ve všech zemích světa) a dokončit si kurz tam. Rádi vám toto dokončení zprostředkujeme, cena závisí na individuální domluvě.

Cena referralu:

7490 Kč / osobu

Cena zahrnuje:

  • kompletní teoretickou průpravu
  • učební materiály v češtině, nebo vámi zvoleném jazyce
  • ponory v bazénu
  • zapůjčení veškerého potápěčského vybavení po dobu trvání referralu (vybavení je možné následně zapůjčit i na dokončování kurzu v zahraničí, cenu najdete v ceníku půjčovny.)
  • vystavení potvrzení o absolvování první části kurzu

Chtěli byste vyrazit na potápěčskou dovolenou s námi?

Pro zájemce pořádá Divers Direct po celý rok nejrůznější potápěčské výlety a dovolené, na které s vámi může vypravit i zkušeného instruktora. Kurz si tak můžete dokončit třeba i tímto způsobem. Více informací najdete v záložce „Cestování„.

Kontakt:

Adéla Beranová, +420 722 932 981