Dlouho jste se nepotápěli a chtěli byste se do toho znovu doslova ponořit, jenže vám chybí jistota a něco jste už pozapomněli? Od toho tady jsou naše refresh lekce, na kterých s vámi instruktor projde základní dovednosti a znalosti, zopakujete si to nejdůležitější a znovu získáte nutnou potápěčskou sebejistotu.

Co vás čeká?

Individuální lekce se zkušeným certifikovaným instruktorem. Program je přizpůsobený přesně vašim potřebám – vše záleží na vaší domluvě s instruktorem. Stejně tak délku refresh lekce si určíte předem sami.

Cena:

600 Kč / osoba / hodina

(Cena se platí hotově v krámku Divers Direct ve vstupní hale Aquaparku. Pokud je krámek zavřený, platí se hotově přímo instruktorovi.)

Přímo u jámy je možné si zapůjčit i jakékoli potápěčské vybavení. Ceník půjčovny najdete zde.

Pokud se chystáte strávit celý den v Aquapalace, dejte nám vědět, umíme vám zařídit zvýhodněné vstupenky. Je ale nutné vstupenky objednat a zaplatit alespoň jeden pracovní den předem – hotově na obchodě v Čestlicích nebo v Dejvicích, nebo převodem na účet, a to včetně ceny intro ponoru. V takovém případě si vstupenky na své jméno vyzvednete na pokladně, projdete přes turnikety a k jámě dorazíte areálem.

 

Jak to funguje?

  1. Vyberte si volný termín zde.
  2. Termín je nutné si oboustranně potvrdit, pošlete e-mail na aquapark@divers.cz. Nezapomeňte uvést datum, čas, počet lidí, telefonní číslo a že máte zájem o refresh.
  3. Potvrzený termín je závazný a je možné ho zrušit nejpozději dva dny předem.
  4. V domluvený den dorazte do Aquapalace Praha v Čestlicích. Vydejte se hlavní halou až k pokladnám, ještě před ními ale vyjděte napravo po schodech nahoru. Projděte chodbou až budete mít po pravé ruce dveře k potápěčské jámě. Tam na vás už bude čekat instruktor, stačí zazvonit nebo zaťukat. 🙂
  5. S sebou si vezměte plavky, ručník a svoje potápěčské vybavení. Cokoli s vybavení (vč. lahví a závaží) je také možné si přímo u jámy zapůjčit.
  6. Po skončení ponoru se nezapomeňte zastavit u nás v krámku Divers Direct ve vstupní hale a podělit se o zážitky. 🙂
  7. Fotografie z ponoru by k vám měly doputovat nejpozději do týdne. 🙂