fbpx

S Potápěčským magazínem vám už nic neuteče!

Potápěčský magazín přináší novinky ze světa potápění a hlídá za vás potápěčské akce, takže vám díky němu už nic neuteče.

Potápěčský magazín vznikl pro všechny rekreační potápěče, které zajímá svět pod vodní hladinou a čerstvé novinky ze světa potápění. Čekají tu na vás články o potápěčských lokalitách, zajímavosti ze světa potápění, novinky v potápěčském vybavení a v neposlední řadě pozvánky na potápěčské akce nebo reportáže z nich. Nedílnou součástí webu jsou taky galerie fotografií a videa s českými titulky.

Nový web má zároveň za cíl vytvořit moderní prostor pro komunikaci mezi potápěči. Pod články můžete diskutovat, sdílet svoje zážitky a fotky z potápění a radit se s ostatními potápěči o všem, co vás zajímá. Stejným způsobem funguje i facebook Potápěčského magazínu, kde najdete kromě tipů na zajímavé články taky vtípky a skvělou příležitost k prokrastinaci. 🙂

Velkou výhodu získají čtenáři, kteří se na stránkách Potápěčského magazínu registrují. Kromě pravidelného newsletteru budou mít přístup k některým prémiovým článkům a navíc je čekají odměny v podobě slev na nákup potápěčského vybavení nebo vstupenky na některé potápěčské akce.