fbpx

SCUBALADIES – POTÁPĚČSKÝ KLUB PRO ŽENY

SCUBALADIES – POTÁPĚČSKÝ KLUB PRO ŽENY

Potápění už dávno není jen pro muže, přece jen se ale ženy potápěčky od svých mužských protějšků v lecčem liší. Potápěčský klub ScubaLadies vytváří prostor k diskusi na téma potápění a menstruace, těhotenství a kojení, ale i obecně fyziologické rozdíly mezi muži a ženami pod vodou. Kromě přednášek a workshopů se budou ale v rámci ScubaLadies konat i nejrůznější potápěčské i nepotápěčské akce. Na výletech Divers Direct budou mít ScubaLadies své zastoupení v podobě speciálních ponorů určených pro ženy. Ne pro všechny je totiž potápění o hloubkách a překonávání sebe sama. Právě ženy si často raději udělají krátký a mělký výlet pod hladinu a třeba i na takové akce se můžete těšit.

Do klubu ScubaLadies se můžete zapojit i single, buddyho pod vodu mezi námi vždycky najdete. 🙂 Začátečnicím s čerstve dokončeným kurzem ráda zpočátku pomůže a poradí divemaster v sukni.

V rámci ScubaLadies klubu se můžete zároveň těšit na speciální slevy, zvýhodněné vstupy a další výhody, které se budou průběžně objevovat.

Zajímá vás ScubaLadies a chtěli byste se zapojit? Ozvěte se Adéle na telefonním čísle +420 722 932 981 nebo na e-mail adela@divers.cz a dozvíte se víc. 🙂

Klub ScubaLadies vznikl ve spolupráci s mezinárodní organizací Girls That Scuba, který se podobnou tematikou zabývá v zahraničí už delší dobu a který bude i do budoucna inspirací pro naše akce a programy.