Láká vás podvodní svět a rádi byste si udělali potápěčský kurz? Pro klub Divers Direct vyučují potápění zkušení a oceňovaní instruktoři, kteří vás naučí jak se bezpečně potápět a užít si nádherný svět pod vodou naplno. 

Intro ponor v potápěčské jámě

Chtěli byste se dozvědět základní informace o potápění a zjistit, jestli by vás potápění bavilo? Stačí vyrazit za některým z našich instruktorů na zkušební ponor. 🙂

 • dozvíte se první podrobnosti k potápění
 • zjistíte, co potápěčský kurz obnáší
 • zkusíte se poprvé obléct do potápěčské výstroje
 • spolu s instruktorem se poprvé s výstrojí ponoříte pod hladinu

REZERVOVAT

Video návod k rezervacím najdete zde

Zkušební ponor trvá 50 minut a začíná vždy v celou hodinu. Doporučujeme dorazit přibližně 10 minut předem, ať máte čas se v klidu převléct. Po skončení ponoru máte přibližně dalších 10 minut na usušení a sbalení. 🙂

Když se vám pod vodou zalíbí, bude se vám intro ponor rovnou počítat jako první ponor kurzu a vy můžete prostě dál pokračovat. Pokud nebudete chtít pokračovat, nic se neděje, prostě jste si jen užili zase jeden nový zážitek.

 

Cena intro ponoru:

750 Kč

Platba: Hotově v krámku Divers Direct ve vstupní hale Aquaparku, účtenku si vezměte s sebou a předložte ji instruktorovi. (Pokud je krámek zavřený, platí se hotově přímo instruktorovi.)

Pokud se chystáte strávit celý den v Aquapalace, dejte nám vědět, umíme vám zařídit zvýhodněné vstupenky. Je ale nutné vstupenky objednat a zaplatit alespoň jeden pracovní den předem – hotově na obchodě v Čestlicích nebo v Dejvicích, nebo převodem na účet, a to včetně ceny intro ponoru. V takovém případě si vstupenky na své jméno vyzvednete na pokladně, projdete přes turnikety a k jámě dorazíte areálem.

 

Místo:

Potápěčská jáma Aquapalace Praha v Čestlicích

REZERVACE A DALŠÍ PODROBNOSTI

 1. Termín si rezervujte na www.divers.cz/rezervace a vyčkejte na potvrzení.
 2. Potvrzený termín je závazný a můžete ho zrušit nebo přesunout nejpozději 48 hodin předem.
 3. V domluvený den dorazte do Aquapalace Praha v Čestlicích. Vydejte se hlavní halou až k pokladnám, ještě před ními ale vyjděte napravo po schodech nahoru. Projděte chodbou až budete mít po pravé ruce dveře k potápěčské jámě. Tam na vás už bude čekat instruktor, stačí zazvonit nebo zaťukat. 🙂
 4. S sebou si vezměte plavky, ručník a něco k pití, víc toho nepotřebujete.
 5. Po skončení ponoru se nezapomeňte zastavit u nás v krámku Divers Direct ve vstupní hale a podělit se o zážitky. 🙂
 6. Fotografie z ponoru by k vám měly doputovat nejpozději do týdne. 🙂

DOPROVOD

Kdokoli vám může dělat doprovod na váš výlet za potápěním. Pokud si nebudete kupovat zároveň i vstupenku do Aquapalace, pak se doprovod musí zdržovat pouze v prostoru kolem jámy. Jsou tu k dispozici stolečky a židle, odkud může pohodlně fandit. Doprovod neplatí žádné vstupné.

 • Pokud vyrážíte na zkušební ponor a nemáte zároveň platnou vstupenku do Aquaparku, pak se smíte zdržovat výhradně v prostoru kolem jámy nebo v ní. 🙂 (S výjimkou sprchy a toalety.)

INTRO PONOR PRO DĚTI

 • Zkušební ponor je vhodný pro děti od 10 let. Je možné udělat výjimku a vzít na zkušební ponor i děti od 8 let. V takovém případě je ale toto rozhodnutí výhradně na instruktorovi, který posoudí způsobilost dítěte, případně ponor nedoporučí či podřídí jeho program věku dítěte.

 

Udělejte zadost svým blízkým a darujte jim jeden z nejlepších zážitků na světě:

Poukaz na intro ponor v potápěčské jámě

Pro hosty Aquapalace Praha

Pro hosty aquaparku nabízíme dvouhodinový potápěčský program:

I. část (500 Kč) – Úvod do potápění v bazénu. Dozvíte se nezbytné teoretické základy, seznámíte se s potápěčskou výstrojí a poprvé se zanoříte v mělčí vodě v bazénu. Program trvá přibližně 50 minut.

II. navazující část (400 Kč) – Pokračování první části, nelze absolvovat samostatně. Podrobnější informace k bezpečnému potápění, nezbytný teoretický základ pro potápění do větších hloubek. Následují potápěčské cviky v potápěčské jámě, ti nejšikovnější se dostanou až na dno v 8 metrech. Program trvá přibližně 50 minut.

Platba: Čipem na pokladnách Aquapalace – nutné donést instruktorovi účtenku.