fbpx

Skvělý potápěčský teambuilding si s námi užila firma Parker

Skvělý potápěčský teambuilding si s námi užila firma Parker

První potápěčský zážitek je něco, na co nikdy nezapomenete. Pro teambuilding, tedy vytváření lepších vztahů a týmového ducha, je to tedy ideální nápad. Na vlastní kůži si to vyzkoušeli zaměstnanci firmy Parker Hannifin Czech Republic , kteří se s Divers Direct vypravili na německý lom Horka na třídenní potápěčský výlet.

Pro Parker byl naplánován plnohodnotný program, ve kterém si všichni účastníci mohli vyzkoušet přístrojové potápění pod dohledem několika zkušených instruktorů. Profesionálové z oboru jim vysvětlili teorii, pomohli s oblékáním výstroje a vzali je na dobrodružnou výpravu pod hladinu německého lomu Horka. Každému přizpůsobili ponor podle jeho požadavků, ale i třeba obav a šikovnosti.

Suchozemskou částí programu pak byl výlet do nedalekého historického města Budyšín s průvodkyní, která zájemcům ukázala památky, pověděla zajímavosti o oblasti a doporučila místa k navštívení ve volném čase ve městě. Každý si tam mohl i tuhle část programu vychutnat podle svého.

A protože úspěch každé akce závisí na dobrém jídle a pití, čekalo na účastníky pohoštění domluvené předem na míru. Nechybělo velké večerní grilování masa, zeleniny a sýrů, ale taky bohaté snídaně složené z ovoce, müsli, uzenin, vajíček, čerstvého pečiva a džusů. Stoly se prohýbaly také pod studenou večeří v podobě roastbeefu, domácí sekané, řízečků, domácího guláše a mnoha dalších dobrot.

Divers Direct umí připravit teambuilding tak, aby splnil svůj účel, ale nebyl nepříjemnou povinností, kterou je nutné si kvůli dobrým vztahům splnit. Zkušební ponor navíc znamená vstup do potápěčského světa, ve kterém je možné pak třeba s některými kolegy pokračovat na potápěčském kurzu a třeba si tak najít nového společného koníčka.

Více informací o firemních akcích najdete zde.