fbpx

ŠNORCHLOVÁNÍ SE SKÚTREM V POTÁPĚČSKÉ JÁMĚ

Jste opravdový vodní živel? Nebo někdo, kdo rád zkouší nové věci a miluje nové zážitky? Pak vám určitě udělá radost objevování nového světa pod vodou se zkušeným instruktorem. Abyste mohli začít rovnou a nepotřebovali téměř žádné vybavení, budete nadšení ze šnorchlování se skútrem v potápěčské jámě.

S Divers Direct vás čeká hodina plná zábavy a zdokonalení techniky v Aquapalace Praha v Čestlicích. Navíc si budete moci vyzkoušet, jak se používá vodní skútr a jaké to je se na něm projet.

Po celou dobu se vám bude věnovat náš zkušený instruktor, který vám vysvětlí:

 • pár teoretických drobností,
 • jak si připravit masku, aby se nemlžila,
 • jak správě používat ploutve,
 • jak se neutopit se šnorchlem,
 • jak správně dýchat pod vodou.

Šnorchlování se koná v potápěčské jámě o hloubce 8 metrů a ti nejšikovnější se dostanou až na její dno.

Kurz šnorchlování může být otevřením dveří do úplně nového sportu, osvojíte si totiž základy freedivingového potápění, ve kterém pak můžete s Divers Direct pokračovat.

 

Cena:

650 Kč (Cena se platí hotově v krámku Divers Direct ve vstupní hale Aquaparku. Pokud je krámek zavřený, platí se hotově přímo instruktorovi.)

Pokud se chystáte strávit celý den v Aquapalace, dejte nám vědět, umíme vám zařídit zvýhodněné vstupenky. Je ale nutné vstupenky objednat a zaplatit alespoň jeden pracovní den předem – hotově na obchodě v Čestlicích nebo v Dejvicích, nebo převodem na účet, a to včetně ceny intro ponoru. V takovém případě si vstupenky na své jméno vyzvednete na pokladně, projdete přes turnikety a k jámě dorazíte areálem.

 

Místo:

Potápěčská jáma Aquapalace Praha v Čestlicích

 

Jak to funguje?

 1. Vyberte si volný termín zde.
 2. Termín je nutné si oboustranně potvrdit, pošlete e-mail na aquapark@divers.cz. Nezapomeňte uvést datum, čas, počet lidí, telefonní číslo, případně číslo voucheru a že máte zájem o šnorchlování.
 3. Potvrzený termín je závazný a je možné ho zrušit nejpozději dva dny předem.
 4. V domluvený den dorazte do Aquapalace Praha v Čestlicích. Vydejte se hlavní halou až k pokladnám, ještě před ními ale vyjděte napravo po schodech nahoru. Projděte chodbou až budete mít po pravé ruce dveře k potápěčské jámě. Tam na vás už bude čekat instruktor, stačí zazvonit nebo zaťukat. 🙂
 5. S sebou si vezměte plavky a ručník, víc toho nepotřebujete.
 6. Po skončení ponoru se nezapomeňte zastavit u nás v krámku Divers Direct ve vstupní hale a podělit se o zážitky. 🙂
 7. Fotografie z ponoru by k vám měly doputovat nejpozději do týdne. 🙂

 

Upozornění

 • Pokud vyrážíte na šnorchlovačku a nemáte zároveň platnou vstupenku do Aquaparku, pak se smíte zdržovat výhradně v prostoru kolem jámy nebo v ní. 🙂
 • Šnorchlování je vhodný pro děti od 8 let. Instruktor přizpůsobí program věku a schopnostem dítěte.

 

 

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim poukaz na šnorchlování. 🙂

Poukaz na šnorchlování se skútrem