fbpx

Testovali jsme s vámi potápěčské lampy

Potápečské lampy a svítidla se sice dají koupit i přes internet, nebo v obchodě, ale mít možnost si je nejprve vyzkoušet přímo pod vodou taky není k zahození. A přesně tohle jsme vám nabídli na po dlouhé době prvním eventu Divers Direct. Na bazén v Mělníku jsme vám přivezli nespočet potápěčských lamp a svítidel a vy jste si je mohli vyzkoušet.

Když se setmělo, vydalo se na dvacet potápěčů vyzkoušet lampy a svítidla nejrůznějších druhů, tvarů i značek. „Pod vodou jsme měli lampy Mares, Hollis, Sopras sub, Finn Light, Tecline, Gralmarine, Magichine a další,” vyjmenovává organizátor z Divers Direct Adam.

Pro ty nejšikovnější jsme měli připravenou i soutěž. Kdo správně spočítal počet předmětů pod vodou, mohl si rovnou odnést jednu potápěčskou lampu domů. V bazéně nám plavali delfíni, želvičky, psi a autíčka. Všechny dospěláky přechytračil malý Matyáš, ten totiž nezapomněl započítat kruh, kterým si potápěči mohli pro legraci zkusit proplavat.

Velké testování lamp nebylo zdaleka poslední akcí Divers Direct, chystáme se pro vás podobné zážitky připravovat pravidelně. Zájemci mohou vždycky dorazit s vlastní výstrojí, nebo si u nás v obchodě a půjčovně v pražských Dejvicích cokoli zapůjčit. 🙂

Sdílet

Leave Comment