fbpx

Udělejte si kurz Dekompresního potápění

Udělejte si kurz Dekompresního potápění

SSI představuje úplně nový program Dekompresního potápění a my ho pro vás rovnou spouštíme jako jedno z prvních potápěčských center na světě! Naši instruktoři si prošli náročným školením přímo od tvůrců programu na Maltě a těší se, až vás budou moct naučit zase něco nového.

Specializační program Dekompresní potápění funguje jako pomyslný most mezi rekreačním a technickým neboli XR potápěním. Jde vlastně o takový úvod do pokročilejších technik potápění bez nutnosti se pustit naplno do kompletního kurzu technického potápění. Ideální pokračování pro rekreační potápěče, kteří by se chtěli posunout dál.

Pro spoustu lidí je rozdíl mezi rekreační a technickou potápěčskou výstrojí nepředstavitelný a možná i trochu děsivý. Dekompresní program je ideální cestou pro všechny, kteří to chtějí vzít pomalu a v užít si dobrodružství při objevování toho, co vůbec technické potápění znamená.

V rámci kurzu Dekompresního potápění se naučíte připravit plán a provést dekompresní ponory za použití běžného rekreačního vybavení s jednou stage lahví. Hloubkový limit kurzu je 40 metrů a maximální celková doba dekomprese je 15 minut. A protože jde o program spadající do ranku rekreačního potápění, nemusíte se bát složitosti ani náročnosti kurzu.