fbpx

Dostali jste dárkový poukaz na zkušební ponor, kurz potápění nebo na nákup zboží v potápěčském obchodě Divers Direct? Bezva, co teď s nimi? 🙂

Poukaz na intro ponor (zkušební ponor)

Termín na zkušební ponor si můžete rezervovat tady: https://divers.cz/rezervace/. Zajímají vás růžová políčka nazvaná „Introponor“.

Veškeré další informace najdete tady: https://divers.czhttps://divers.cz/skola/

Poukaz na potápěčský kurz

Jestli jste dostali poukaz na celý potápěčský kurz, zaregistrujte se prosím na https://my.divessi.com/register a jako Dive centrum uvést Divers Direct (722162) – při registraci nezapomeňte do systému nahrát fotku, ta je nutná pro závěrečnou certifikaci.

A zároveň prosím pošlete číslo vašeho voucheru (nebo číslo objednávky) na adela(@)divers.cz, případně volejte na +420 722 932 981.

Poukaz na nákup zboží

Dostali jste dárkový poukaz na konkrétní zboží či částku? Neváhejte dorazit do našeho potápěčského obchodu Divers Direct na adrese Čs. armády 13, 160 00 Praha 6. Rádi a ochotně vám pomůžeme vybrat si přesně to, co potřebujete. Pokud budete mít speciální požadavky, není od věci si předem zavolat na +420 222 947 314 nebo napsat e-mail na info@divers-direct.cz

Těšíme se na vás! 🙂