fbpx

Na druhém venkovním tréninku se potkáme u překrásného německého lomu Tauchsee Horka, který nadchne i zkušené potápěče. Zájemci budou mít možnost se na tréninku dozvědět něco o technickém a pracovním potápění, zdarma k vyzkoušení tu budou třeba celoobličejové masky a možná i helma Kirby Morgan. Přijedou i techničtí a pracovní potápěči, bude tedy příležitost si pokecat s těmi nejpovolanějšími. 

Začátečníci a méně zkušení potápěči se nemusí děsit, pořád půjde o pohodový trénink s jednoduchým potápěním. Rozhodně se nemusíte bát přihlásit i když nemáte parťáka, buddy týmy vytvoříme na místě a nikdo rozhodně nezůstane sám. 

kontakt:

adela@divers.cz; +420 722 932 981 (Je nutné si závazně rezervovat místo předem, kapacita tréninků je omezená. Nevratná záloha je 500 Kč/osobu).

Cena:

Varianta A: jeden den (sobota), cena: 750 Kč (500 Kč pro nepotápěče) / osobu

V ceně: dva ponory, sobotní oběd, nealko pití, káva, čaj, zapůjčení speciálního vybavení v rámci tréninku

Varianta B: oba dny (sobota a neděle), ubytování ve vlastních stanech, cena 1800 Kč (pro nepotápěče 1500 Kč) / osobu

V ceně: dva dny potápění, ubytování ve stanech, lehký sobotní oběd, velká večerní grilovačka (krkovice, klobásy, hermelíny, zelenina, pečivo a přílohy), obří nedělní snídaně (štrůdl, chléb, máslo, šunka, sýr, párky, káva, čaj), nealko pití, zapůjčení speciálního vybavení v rámci tréninku, doprovodný program

Varianta C: oba dny (sobota a neděle), ubytování v penzionu, cena 2100 Kč (pro nepotápěče 1900 Kč) / osobu

V ceně: dva dny potápění, ubytování v penzionu, lehký sobotní oběd, velká večerní grilovačka (krkovice, klobásy, hermelíny, zelenina, pečivo a přílohy), obří nedělní snídaně (štrůdl, chléb, máslo, šunka, sýr, párky, káva, čaj), nealko pití, zapůjčení křídla, bojky a dalšího speciálního vybavení v rámci tréninku, doprovodný program

Možnost zapůjčení potápěčského vybavení, rádi dovezeme na místo, jen je potřeba rezervovat a zaplatit předem.

Pro zájemce: 

Na každém z venkovních tréninků si budete moct rozšířit svoje potápěčské znalosti a zkušenosti pod dohledem zkušených instruktorů. Na Horce vám nabízíme kurz potápění v suchém obleku.

O čem kurz je: Láká vás potápění v suchém obleku, ale ještě jste neměli odvahu? Máte suchý oblek, ale nejste si v něm úplně jistí? Přemýšlíte o koupi obleku a chtěli byste se v něm rovnou naučit bezpečně potápět? Instruktor rád přizpůsobí kurz vašim požadavkům.

Běžná cena: 3500 Kč / osobu

Naše cena: 2900 Kč / osobu (min. počet zájemců 2) – v ceně není zapůjčení obleku, to je možné zařídit po předchozí domluvě.