fbpx

Vyzkoušejte si sidemount a další výstroj na Horce

Víkendovka na Horce bude poslední takhle velká klubová akce letošní sezóny a o to víc zábavy nás všechny čeká. Díky spolupráci s firmou Finnsub si budete moct vyzkoušet velkou spoustu zajímavého vybavení včetně sidemount konfigurace.

Sidemount k vyzkoušení

Sidemount získává v posledních letech na popularitě nejen mezi technickými, ale už i mezi rekreačními potápěči. Lahve totiž nenosíte na zádech, ale na postroj si je můžete připnout až u vody a šetříte tak záda i energii. Na víkendovce Divers Direct na Horce se můžou zájemci zúčastnit workshopu na toto téma a výstroj si vyzkoušet pod dohledem instruktorů. K dispozici bude postroj rekreační i speleo verze.

Kanystrové lampy Finnlight

Noční potápění v lomech má rozhodně svoje kouzlo a když si ho můžete ještě pořádně nasvítit, tak je to paráda. Zájemci si budou moct vyzkoušet noční potápění pod dohledem instruktorů a k tomu si půjčit svítilny Finnlight.

Suché obleky Ursuit

Voda je po létě sice relativně teplá, ale zima se blíží a jestli nechcete potápění pověsit na několik měsíců na hřebík, čekají vás úvahy o suchém obleku. A protože to je velké rozhodnutí, budete mít možnost se na Horce pobavit s někým, kdo suchým oblekům opravdu rozumí a navíc si některé z nich budete moct vyzkoušet i ve vodě. Na víkendovce Divers Direct vám budou k dispozici zejména suché obleky Ursuit.

Ploutve, počítače, automatiky

Komu by to ještě nestačilo, může se těšit na další vybavení k obhlédnutí i vyzkoušení. Mimo jiné ploutve k suchým oblekům, počítače Suunto a automatiky Zeagle, Hollis a Atomic.

Přihlaste se co nejdřív

Zaujalo vás to? Přihlaste se na e-mailu adela@divers.cz co nejdříve. Akce má omezenou kapacitu a rychle se plní! Podrobnosti najdete na webu: https://kurzy.divers.cz/index.php/product/vikendovka-rumchalpa-5-6-9-2020/