fbpx

Pro instruktory

Divers Direct může díky spolupráci s Aquapalace Praha v Čestlicích nabídnout všem instruktorům, divemasterům a školám potápění potápěčskou jámu pro jejich kurzy.

Potápěčská jáma má hloubku 8 metrů a je vhodná pro všechny potápěčské školy, které sem mohou přesunout část své výuky, ale také pro začínající instruktory a divemastery, kteří si chtějí rozjet svojí potápěčskou školu. Lákavé prostředí dokáže zaujmout i nové zájemce na zkušebních ponorech.

Na naši potápěčskou jámu můžete přijít doslova jen s ručníkem a plavkami, k dispozici pro vás totiž máme:

  • potápěčskou jámu a prostor kolem ní
  • půjčovnu vybavení přímo u jámy, a to včetně kompresoru
  • prostor pro výuku teorie

V podstatě vám Divers Direct nabízí potápěčskou školu na klíč. Instruktor přijede do Čestlic, věci pro sebe i pro svoje studenty si vezme v bezpečně zamčeném soukromém prostoru a vedle vleze se studenty rovnou do vody. Po skončení kurzu pověsí neopren na ramínko a jde domů. Žádné tahání lahví a výstroje do auta a zase z auta, žádné dojíždění mimo Prahu.

Speciální ceny

Pro potápěčské školy a instruktory či divemastery máme připravený speciální ceník závislý na frekvenci návštěv jámy a počtu studentů. Kromě toho nabízíme i další možnosti, ať už v podobě nabídek na dokončování kurzů v zahraničí za výhodné ceny, nebo slevy pro vás i vaše studenty na nákup potápěčského vybavení v našem obchodě Divers Direct. Ozvěte se nám a společně určitě vymyslíme oboustranně výhodnou spolupráci.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se na potapeni@divers.cz a skočte do toho s námi!