PRO CERTIFIKOVANÉ POTÁPĚČE

Chtěli byste vyrazit do Čestlic na potápěčskou jámu a už jste certifikovaní potápěči? Nic vám nebrání! Stačí napsat na aquapalace@divers.cz a za 200 Kč na osobu můžete do potápěčské jámy vyrazit na vlastní pěst!

Pokud byste pro jistotu chtěli i doprovod instruktora, ať už protože vám chybí parťák, nebo se prostě budete cítit jistější, není problém se dohodnout, stačí se ozvat s vašimi požadavky a všechno vymyslíme.

To platí i pro check dive – když jdete do vody po dlouhé době, náš instruktor s vámi rád opráší to nejdůležitější a pomůže vám získat ve vodě zase patřičnou jistotu.

Vstupné na jámu vás vyjde na 200 Kč na osobu na hodinu a půl (čistou hodinu ve vodě + 30 minut na převlékání a sušení sebe i cajků).

Jak to u nás funguje?

 1. Nejprve je potřeba si vybrat termín. Volné termíny najdete zde.
 2. Termín je potřeba si vzájemně potvrdit, a to prostřednictvím e-mailu aquapark@divers.cz. Do e-mailu nezapomeňte napsat den, čas, počet lidí a plánovaný program (úplně stačí freediving/scuba). Případně další otázky a požadavky.
 3. Klíče si vyzvedněte:
  1. V Divers Direct krámku ve vstupní hale.
  2. Pokud je krámek zavřený, tak na pokladně číslo 1.
  3. Pokud nejsou klíče na pokladně číslo 1, pak se vydejte přímo k jámě. Pravděpodobně je tam někdo před vámi a klíče vám předá. 🙂
 4. V den potápění dorazíte do Aquapalace v Čestlicích, vydáte se chodbou k pokladnám a ještě před nimi vpravo po schodech nahoru. Projdete chodbou, až budete mít dveře do jámy po pravé ruce.
 5. Ve skládku najdete formulář Vstupy + půjčovna + foukání lahví – ten pečlivě vyplňte.
 6. Patřičnou částku v hotovosti (vstupné + půjčovna) zaplaťte v našem Divers Direct krámku ve vstupní hale Aquapalace. Pokud je krámek zavřený, dejte peníze do obálky, nadepište ji a vhoďte ji do kasičky ve skládku u jámy.
 7. Foukání lahví – pokud si půjčujete lahve, je nutné je na konci znovu nafoukat na plných 200 barů. Kompresor i návod k němu najdete přímo ve skládku u jámy. Pokuta za každou nenafoukanou lahev činí 50 Kč a za nenafoukanou lahev se považuje každá, u které manomentr ukazuje méně než 200 barů. Buďte k sobě ohleduplní a lahve plňte, prosím.
 8. Při odchodu předejte klíče tomu, kdo dorazí po vás. Pokud nikdo nedorazí, odevzdejte je v našem krámku dole v hale. Pokud je krámek zavřený, odevzdejte je na pokladně číslo jedna. 🙂

 

Vstupné:

200 Kč / osoba / hodina (Pokud si rezervujete jámu jen pro určitý počet lidí, je možné, že se k vám ještě někdo přidá. Snažíme se nemíchat freedivery a scuba potápěče a v jámě smí být najednou maximálně sedm lidí.

800 Kč / celá jáma / hodina (V případě pronájmu celé jámy máte po domluvený čas jámu jenom pro sebe. Ve vodě ale nesmí být najednou víc než sedm lidí.)

doprovod – K jámě se s vámi může vydat zdarma kdokoli jako divák nebo suchý buddy. Takový člověk ale musí zůstat oblečený a musí se zdržovat pouze v prostoru kolem jámy.

 

Vyzkoušejte si nové vybavení zdarma

Udělali jste si radost v našem obchodě Divers Direct? Nezapomeňte se přihlásit o vstup do jámy zdarma. Každou novou část potápěčské výstroje (BCD/automatika/neopren/počítač apod.) si totiž můžete v Čestlicích v jámě vyzkoušet a neplatíte vstupné.

 

Ceník půjčovny:

Kompletní výstroj vč. lahve – 250 Kč

Lahev 7l vč. vzduchu – 50 Kč

Žaket – 50 Kč

Automatika – 100 Kč

ABC nebo část ABC – 50 Kč

Neoprén – 50 Kč

Instruktor vždy vrací lahve naplněné, tj. po použití je vždy třeba nafoukat!

Foukání vlastních lahví

Cena za litr 4 Kč

Platí se vždy plná kapacita lahve bez ohledu na zbývající množství vzduchu.

 

Upozornění!

 • Pokud vyrazíte za potápěním do jámy a platíte vstupné 200 Kč, smíte se zdržovat jen a pouze v jámě nebo v prostoru u ní. Pokud byste se chtěli vydat do areálu aquaparku, je nutné si koupit vstupenku na pokladně (výjimkou jsou sprchy a toalety).
 • Do jámy byste nikdy neměli chodit sami, je potřeba mít parťáka. Pokud vám buddy chybí, stačí do e-mailu připsat poznámku, že byste k sobě chtěli někoho do vody a přidá se k vám buď přímo instruktor, nebo někdo jiný z týmu. Bude vás to stát 200 Kč navíc.
 • Pokud chcete, aby se vám někdo intenzivněji věnoval, vydejte se na resfresh a oprašte si, co jste pozapomněli. 🙂