PRO CERTIFIKOVANÉ POTÁPĚČE

Chtěli byste vyrazit do Čestlic na potápěčskou jámu a už jste certifikovaní potápěči? Nic vám nebrání!

REZERVOVAT JÁMU

Video návod k vytváření rezervací najdete zde.

Jak to u nás funguje?

 1. Nejprve je potřeba si rezervovat termín na www.divers.cz/rezervace
 2. Klíče si vyzvedněte:
  1. V Divers Direct krámku ve vstupní hale.
  2. Pokud je krámek zavřený, tak na pokladně číslo 1.
  3. Pokud nejsou klíče na pokladně číslo 1, pak se vydejte přímo k jámě. Pravděpodobně je tam někdo před vámi a klíče vám předá. 🙂
 3. V den potápění dorazíte do Aquapalace v Čestlicích a zastavte se v našem krámku Divers Direct ve vstupní hale zaplatit vstupné a půjčovnu. Účtenku pak nadepište svým jménem a hoďte do schránky ve skládku u jámy. Pokud je krámek zavřený, dejte peníze do obálky, nadepište ji a vhoďte ji do kasičky.
 4. K jámě se vydáte se chodbou k pokladnám a ještě před nimi vpravo po schodech nahoru. Projdete chodbou, až budete mít dveře do jámy po pravé ruce.
 5. Ve skládku najdete formulář Vstupy + půjčovna + foukání lahví – ten pečlivě vyplňte.
 6. Foukání lahví – pokud si půjčujete lahve, je nutné je na konci znovu nafoukat na plných 200 barů. Kompresor i návod k němu najdete přímo ve skládku u jámy. Pokuta za každou nenafoukanou lahev činí 50 Kč a za nenafoukanou lahev se považuje každá, u které manomentr ukazuje méně než 200 barů. Buďte k sobě ohleduplní a lahve plňte, prosím. (Pokud se vám nechce foukat, nebo na to nemáte čas, stačí to napsat do poznámky při rezervaci jámy, zaplatit 50 Kč navíc za každou nenafoukanou lahev a my je za vás rádi nafoukáme).
 7. Při odchodu předejte klíče tomu, kdo dorazí po vás. Pokud nikdo nedorazí, odevzdejte je v našem krámku dole v hale. Pokud je krámek zavřený, odevzdejte je na pokladně číslo jedna. 🙂

REFRESH S INSTRUKTOREM

Pokud byste pro jistotu chtěli i doprovod instruktora, ať už protože vám chybí parťák, nebo se prostě budete cítit jistější, není problém se dohodnout, stačí se ozvat s vašimi požadavky na e-mail adela@divers.cz a něco vymyslíme.

To platí i pro check dive – když jdete do vody po dlouhé době, náš instruktor s vámi rád opráší to nejdůležitější a pomůže vám získat ve vodě zase patřičnou jistotu.

 

 

Ceník vstupů pro certifikované potápěče:

9 – 16 hodin a 20 – 22 hodin
1 – 3 lidi: 200 Kč / osobu
celá jáma: 800 Kč (od 4 osob si v systému prosím rezervujte 7 míst, tedy celou jámu)
16 – 20 hodin, víkendy, st. svátky:
1 – 3 lidi: 300 Kč / osobu
celá jáma 1000 Kč (od 4 osob si v systému prosím rezervujte 7 míst, tedy celou jámu)
doprovod – K jámě se s vámi může vydat zdarma kdokoli jako divák nebo suchý buddy. Takový člověk ale musí zůstat oblečený a musí se zdržovat pouze v prostoru kolem jámy.
Speciální ceny pro členy klubu Apneaman:
150 Kč na osobu (600 Kč za celou jámu) každé úterý od 10 do 12 hodin, každý pátek od 16 do 18 hodin a každou sobotu od 9 do 11 hodin.

Permanentky

(nepřenosné, na jméno, platnost 1 rok, k dostání od 11. prosince 2017 v kamenném obchodě v Dejvicích a Čestlicích):

5 vstupů: 750 Kč

10 vstupů: 1500 Kč

Půjčovna:

Pokud si budete něco půjčovat, napište to prosím do poznámky při rezervaci.
lahev + závaží: 100 Kč (Je nutné po sobě nafoukat.)
(pokud nechtějí foukat, napište to do poznámky při rezervaci), cena bude 150 Kč (min. počet lahví 4)
automatika + žaket: 150 Kč
ploutve + maska + šnorchl: 100 Kč
 neopren: 50 Kč
komplet: 300 Kč
Foukání: 7 Kč / litr
Upozornění: Pokud si rezervují jámu na víc než 2 hodiny, je nutné složit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny pronájmu. Záloha se platí předem, bez ní není možné rezervaci závazně potvrdit.

 

Vyzkoušejte si nové vybavení zdarma

Udělali jste si radost v našem obchodě Divers Direct? Nezapomeňte se přihlásit o vstup do jámy zdarma. Každou novou část potápěčské výstroje (BCD/automatika/neopren/počítač apod.) si totiž můžete v Čestlicích v jámě vyzkoušet a neplatíte vstupné.

 

Upozornění!

 • Pokud vyrazíte za potápěním do jámy a platíte vstupné 200 Kč, smíte se zdržovat jen a pouze v jámě nebo v prostoru u ní. Pokud byste se chtěli vydat do areálu aquaparku, je nutné si koupit vstupenku na pokladně (výjimkou jsou sprchy a toalety).
 • Do jámy byste nikdy neměli chodit sami, je potřeba mít parťáka. Pokud vám buddy chybí, stačí do e-mailu připsat poznámku, že byste k sobě chtěli někoho do vody a přidá se k vám buď přímo instruktor, nebo někdo jiný z týmu. Bude vás to stát 200 Kč navíc.
 • Pokud chcete, aby se vám někdo intenzivněji věnoval, vydejte se na resfresh a oprašte si, co jste pozapomněli. 🙂
 • Pokud si rezervujete jámu na víc než 2 hodiny, můžeme po vás před potvrzením rezervace vyžadovat zaplacení zálohy ve výši 50 % z celkové ceny pronájmu.