fbpx

Katamarán Valhalla

Věděli jste, že potápěčské centrum Divers Direct má k dispozici i svůj vlastní potápěčský katamarán?

Na Valhallu se můžete vydat absolvovat některý potápěčský kurz z naší bohaté nabídky, nebo můžete vyrazit jen tak, užít si netradiční dovolenou.

Jak to funguje?

  • Loď je Vám k dispozici v týdenních turnusech vždy od soboty do soboty.
  • Kapacita je 8 osob plus kapitán a instruktor. Můžete se rozhodnout zarezervovat si za zvýhodněnou cenu celou loď, nebo třeba jen jedno místo.
  • Zpravidla jsou v ceně pobytu započteny také služby našeho zkušeného kapitána, stejně jako palivo a samozřejmě také ubytování na palubě a možnost neomezeného potápění.

Kam se na Valhalle můžete vydat?

  • V období od listopadu do dubna se plavíme na Kanárech, ostrovech věčného jara kde můžete obdivovat úžasný sopečný reliéf na souši i pod vodou, stejně jako velké živočichy Atlantiku – třeba želvy, rejnoky nebo delfíny.
  • V květnu a červnu náš katamarán můžete navštívit okolo Jižní Francie v oblasti Azurového pobřeží. Můžete tu prozkoumat třeba světoznámý vrak lodi Donator nebo ponorku Rubis, nad hladinou na vás pak čeká třeba úchvatný ostrov Porquerolles. A připlout po moři do Marseille, tomu se vyrovná máloco!
  • V letních měsících se s Valhallou můžete setkat střídavě na Sardinii a Korsice a na řeckých ostrovech. V obou případech se jedná o oblíbené dovolenkové destinace, kde si užijete nezapomenutelný týden nejen pod hladinou, ale na své si přijdou i nepotápěči.
  • Podzim se nese ve znamení vrakových safari kolem ostrovů Malta, Gozo a Comino. Tyto plavby možná nejsou nejvhodnější pro suchozemce, ale potápěčům můžeme slíbit naprosto nezapomenutelné ponory nejen na proslulých vracích jako je MV Karwela.

Veškeré podrobnosti o termínech plaveb, popisy destinací i ceny naleznete na oficiálním webu katamaránu Valhalla.