fbpx

Nebeská dovolená na katamaránu Valhalla 2017

VYDEJTE SE NA SOUKROMÉ LODI NA DOVOLENOU DO ATLANTIKU NEBO STŘEDOZEMÍ

POTÁPĚNÍ, JACHTING, RYBAŘENÍ, KOUPÁNÍ, POHODA

Na katamaránu Valhalla si užijete nezapomenutelnou rodinnou dovolenou i dobrodružný výlet s partou přátel, na který dlouho nezapomenete. 

Je jen na vás, jestli si užijete týden plný adrenalinu, na Valhalle se přímo nabízí aktivity jako potápění, jachting, šnorchlování, výlety na člunu na břeh a posezení u dobrého jídla a pití až do východu slunce.

Stejně tak si můžete ale můžete na Valhalle užít naprostou pohodu a ničím nerušený klid. Při koupání a slunění si odpočinete od všedních starostí a nehrozí vám přeplněné pláže. Valhallu máte sami pro sebe. Vaření je tu pak spíš zážitek než cokoli jiného, protože na grilu připravujete ryby a mořské plody nakoupené přímo u místních rybářů nebo vlastnoručně ulovené.

Dovolená na Valhalle nabízí aktivní odpočinek a relaxaci. Loď se skvělou posádkou umí nabídnout nevšední prostor a program přesně podle vašich představ. Můžete se tu seznámit s lidmi se stejnými zájmy a užít si tak trochu jinou dovolenou.

Dokončete si potápěčského OWD kurzu na Valhalle

Kde jinde byste mohli chtít dokončit svůj potápěčský OWD kurz než na Valhalle. Divers Direct vám spolu s lodí zajistí ze svých řad i zkušeného a kvalifikovaného instruktora, který s vámi OWD kurz rád dokončí v jakékoli lokalitě.

Pro větší skupiny je možné zajistit skupinové slevy.

Přesnou kalkulaci na míru vám rádi připravíme na vyžádání.

Více informací a nezávazné objednávky:

www.potapecske-vylety.cz

 

Sdílet

Leave Comment