fbpx

Naše prodejny v současné době naleznete v Praze, v Čestlicích a v Plzni.

Divers Direct Praha

Adresa prodejny:

 • Čs. armády 13
 • 160 00 Praha 6
 • Česká republika

 • www.divers-direct.cz
 • info(a)divers-direct.cz
 • +420 222 947 314
 • +420 603 286 855

Kurzy, cestování, jáma:

Potápěčská jáma:

 • Aquapalace Praha
 • Pražská 138
 • 251 01 Čestlice

Firemní údaje

 • Diveland, s.r.o.
 • Jaurisova 515/4
 • 140 00, Praha 4
 • IČO: 04126203
 • DIČ: CZ04126203

Bankovní spojení:

 • Pro platby v CZK:
  ČSOB a.s. 270677337/0300
 • Pro platby v EUR:
  ČSOB a.s. CZ0203000000000270677388 / CEKOCZPP

U nás zaparkujete! Pro naše zákazníky máme k dispozici parkoviště přímo ve dvoře.

Další prodejny

Divers Direct Plzeň

 • Malická 4
 • 301 00 Plzeň – Roudná
 • Česká republika

Divers Direct Čestlice

 • Aquapalace Praha
 • Pražská 138
 • 251 01 Čestlice
 • Česká republika
 • +420 605 287 167

Náš tým:

Petr Vonka
jednatel

petr(a)divers.cz

Kontakt vhodný pro:
krizové a nouzové situace
velkoobchodní zakázky

Kateřina Vonková
jednatel

katka(a)divers.cz

Kontakt vhodný pro:
informace o objednávkách
poradenství ohledně výběru

Adam Švancar
vedoucí potápěčské školy, marketing

adam@divers.cz

Kontakt vhodný pro:
možnosti spolupráce, reklama
teambuildingy & firemní akce
profesionální potápěčské kurzy

Adéla Beranová
potápěčské kurzy & služby

adela(a)divers.cz

Kontakt vhodný pro:
zájemce o kurzy a akce
informace o potápěčské jámě
cestování & katamarán Valhalla

Daniela Batelková
obchod

obchod(a)divers.cz

Kontakt vhodný pro:
informace o stavu objednávek
poradenství a skladová dostupnost produktů

Věra Nováková
back office manager

vera(a)divers.cz

Kontakt vhodný pro:
fakturace a platby
marketplace objednávky

Nikola Šťastná
back office asistent

nikola(a)divers.cz

Kontakt vhodný pro:
fakturace
platby

Naši profesionálové:

Adam Švancar
SSI Instructor Trainer #82884

Adam vede potápěčskou školu Divers Direct a jako SSI Instructor Trainer se zaměřuje na výcvik divemasterů a instruktorů. Stará se o kvalitu výuky a rozvoj školy Divers Direct.

Adam začal svou profesionální kariéru v roce 2009 v českých vodách jako PADI Divemaster a později Instruktor (Master Scuba Diver Trainer). V letech 2010 – 2011 pak působil také na potápěčské základně Lighthouse v egyptském Dahabu.

V Čechách se zaměřuje zejména na kandidáty na profesionální potápěče a vede kurz Instructor Training Course včetně přípravy na Instructor Evaluation. Se stávajícími instruktory pracuje na jejich dalším vzdělávání, specializačních kurzech a profesionálních updatech. Kromě toho s nadšením vyučuje kurzy Enriched Air Nitrox a Science of Diving.

Kromě výuky se ve volném čase rád potápí k vrakům, zajímají ho jeskyně a potápění pod ledem.

Kompletní přehled kurzů, které Adam učí si můžete přečíst zde: https://my.divessi.com/pro/82884

Adéla Beranová
SSI Advanced Open Water Instructor #88290

Adéla se potápí od roku 2016, nejprve jako PADI potápěč, od Divemastera už ale s organizací SSI. Za potápěním cestovala do zemí jako jsou Kuba, Thajsko, Egypt, Kapverdy, Sardinie a Korsika, ale nabažit se nemůže ani českých a německých lomů. Baví ji pod vodou fotit a natáčet videa, zajímá ji podvodní život a ekologie, ale propadla i jeskyním a těší se pod led a maximálně si užívá noční potápění.

Jako instruktorka ráda pracuje s úplnými začátečníky a dělá jí radost pomáhat překonávat vlastní strach. Je přesvědčená, že zážitky z vody a potápěčských kurzů mají být jen a pouze pozitivní a věnuje svým studentům tolik času a energie, kolik je potřeba. Ráda je pak provází výcvikem dál podle jejich zaměření.

Informace o kurzech, které Adéla učí si můžete přečíst zde: https://my.divessi.com/pro/88290

Kromě základních kurzů a běžných specialit se Adéla zaměřuje na programy Decompression Diver, Recreational Sidemount, Dry Suit Diving ale třeba i Marine Ecology. 

Ve volném čase píše, edituje a plní webový Potápěčský magazín.

Lukáš Mužík
SSI Divemaster
Lukáše vždycky lákaly nové zážitky a potápění si ze zvědavosti vyzkoušel poprvé v roce 2018 v Egyptě. Pod hladinou Rudého moře se mu moc líbila rozmanitost života korálových útesů a pak už stačil jen krůček ke zkušebnímu ponoru u nás. Přístrojové potápění ho úplně uchvátilo, tak si rovnou udělal první certifikovaný kurz OWD. 
 
Od té doby si prošel různé specializační programy SSI a vyrazil na spoustu potápěčských výprav do českých lomů i do zahraničí. S partou kamarádů v Divers Direct se potápěl v Německu, Egyptě, na Kanárských ostrovech a ve spoustě lomů v Čechách. Tak se propracoval až ke kurzu Dive Guide, který absolvoval  v sezóně roku 2021. Tvrdí o sobě, že právě potápění mu pomohlo se v životě najít směr, kterým se chce vydat dál. 
 
Pod vodou miluje a vyhledává vraky, oblíbil si potápění v noci a obdivuje jeskynní potápěče. Na Lukáše můžete narazit na českých a německých lomech, kde vám moc rád pomůže, poradí či vás zkušeně provede ponorem. V potápěčské jámě vás možná přivítá na zkušebním ponoru, nebo na opáčku, pokud si chcete osvěžit či zdokonalit své potápěčské dovednosti. Lukáš je prostě nadšenec a důkaz toho, že pokud chce člověk v životě něčeho dosáhnout, či něco překonat, stačí se zakousnout a jít si za svými sny.
Pepíno Sladký
SSI Divemaster

S potápěním začal rekreačně v roce 2014 a ten podvodní svět si zamiloval - jedinečný klid, stav beztíže a neskutečnou faunu i flóru. Později nakoukl do vraku a od té doby do nich chce nakukovat pořád. V roce 2018 si uvědomil, že bych chtěl tenhle svět zpřístupnit všem a pustil se na profesionální dráhu potápění.

Je kovaný v potápění ve studené vodě, nízké viditelnosti a vracích. Baví ho taky studovat vodní ekosystém, proto učí kurzy jako Marine Ecology.

Pepína můžete potkat na jámě na zkušebních ponorech nebo refesh lekcích a nenechá si ujít ani žádnou potápěčskou akci na lomech. Tam vám rád pomůže a poradí na souši a bude vám dělat i průvodce pod vodou, nebo asistovat u vašeho kurzu.

Dominik Zíma
SSI Advanced Open Instructor #83366
Vašek Nigrovič
SSI Divemaster

Václav se věnuje přístrojovému potápění od roku 2016, kdy dokončil základní kurz ve slané vodě. Nejprve jako PADI potápěč, od úrovně Dive Guide už pod SSI, všechny ostatní kurzy absolvoval ve vodě sladké. S nadhledem se tedy považuje za odborníka na potápění ve studené vodě se sníženou viditelností. Na jeho výcviku se podepsaly takové kapacity jako jsou Adam Švancar nebo Petr Slezák.

Od roku 2015 působí v potápěčské škole Divers Direct. Jako profesionál se stará o úplné začátečníky, ať už mluvíme o zkušebních ponorech v kontrolovaných podmínkách anebo průvodcování nezkušených potápěčů na otevřené vodě. Baví ho práce s lidmi a naplňuje ho pomáhat jiným v objevování neznámého světa pod hladinou a s ním spojené pocity a prožitky. Rád se dělí o své zkušenosti a předává je dál. V budoucnosti své profesionální kariéry by se rád věnoval juniorským potápěčům a kurzům první pomoci, kde by mohl předávat své zkušenosti coby člověka pracujícího celý život na ARU.

Rekreačně miluje zvířátka, rybičky a cokoliv, co se pod vodou hýbe a žije. Má moc rád hloubky a vraky, mnoho času pod vodou tráví ale i v mělčinách a pátrá po životě. Láká ho mimo jiné jeskynní potápění a potápění pod ledem. Potápěl se v Egyptě, Saúdské Arábii, na Kanárských ostrovech, v Chorvatsku, Rakousku, Německu…Ale jak sám říká: ,,Doma je doma.“ a tak jeho největším potěšením je, když v českém lomu potká jesetera nebo štiku.

Zdeněk Hadaš
SSI AI
Michael Tutoky
SSI AI
Lars Nielsen
SSI Freediving Instructor

Lars je náš instruktor freedivingu původem z Dánska, který žije v Praze už od roku 2011 a mluví výborně česky. Má 5+2 dětí a tedy i svatou trpělivost. Dlouho pracoval v managementu a HR, teď se už naplno věnuje freedivingu. Je instruktorem SSI Level 1. Potápí se do hloubek kolem 30 metrů, záchranářské ponory má natrénované do hloubky 20 metrů a ve statice dokáže zadržet dech na 3:15 minut, jen pro vaši představu, co je to za chlapíka.

Mnoho let učil Lars gymnastiku, plavání v oceánu v triatlonovém klubu a věnuje se i plavání s dětmi. Obecně si vodu moc užívá. Neustále rozvíjí svoje dovednosti ve vodě i mimo ní, už roky se věnuje bezpečnému potápění na nádech do hloubky i plavání pod hladinou. Kombinuje svoje zkušenosti z freedivingu i běžného života.

„Jsem díky tomu spokojenější sám se sebou a věřím, že to můžu předávat ostatním,” říká o sobě Lars.

Lars u nás vede kurzy Basic freediving, Level 1, ale také lekce na zkoušku Try freediving a tréninky pro certifikované freedivery.

Provozovatel webu:

Diveland s.r.o.
Jaurisova 404/13
140 00 Praha 4
IČO: 04126203