Informace o našich obchodech:

Naše prodejny v současné době naleznete v Praze, v Čestlicích, v Děčíně a v Plzni.

Zobrazit mapu

   Mezera

   Jáma, kurzy, cestování:

   adela(a)divers.cz / 722 932 981
   rezervace jámy: www.divers.cz/rezervace

   Náš tým:

   Chcete vědět, z koho sestává náš tým a na koho se obrátit se svým požadavkem?

   Zobrazit náš tým
     Petr Vonka
   Neohrožený náčelník
   petr(a)divers.cz
   Kontakt vhodný pro:

   • krizové, nouzové situace
   • velkoobchodní zakázky
     Kateřina Vonková
   Královna obchodu
   katka(a)divers.cz
   Kontakt vhodný pro:

    • informace o objednávkách
    • poradenství ohledně výběru
     Adam Švancar
   Velmistr služeb & marketingu
   adam(a)divers.cz
   Kontakt vhodný pro:

    • možnosti spolupráce, reklama
    • teambuildingy & firemní akce
     Adéla Beranová
   Vládkyně kurzů & potápěčské jámy
   adela(a)divers.cz
   Kontakt vhodný pro:

    • zájemce o kurzy a akce
    • informace o potápěčské jámě
     Jana Videcká
   Back office boss
   jana(a)divers.cz
   Kontakt vhodný pro:

    • fakturace
    • platby
     Tomáš Haloun
   Mistr instruktor
   tomas(a)divers.cz
   Kontakt vhodný pro:

    • současné kurzanty

   Mezera

   Naši instruktoři:

   Chcete se dozvědět něco o našich instruktorech?

   Zobrazit seznam instruktorů

   TOMÁŠ HALOUN

   SSI Divemaster Instructor #83334

   Tomáš je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. Jeho zaměřením bylo od samého začátku potápění, kterému se začal profesionálně věnovat již při studiu.

   V současné době je jedním z hlavních instruktorů Divers Direct a zabývá se zejména výukou kurzů Open Water Diver, Advanced Open Water Diver a  specialit.

   ADAM ŠVANCAR

   PADI Master Scuba Diver Trainer #258063
   IANTD EANx Instructor
   SSI Divemaster Instructor #82884

   Adam začal svou profesionální kariéru v roce 2009 v českých vodách. V letech 2010 – 2011 pak působil také na potápěčské základně Lighthouse v egyptském Dahabu. Krom toho je od roku 2009 spolupracovníkem a dopisovatelem magazínu Potápění, kde se specializuje na témata určená začínajícím potápěčům. V současné době se věnuje primárně ochutnávkovým ponorům a kurzům potápění v České republice.

   Spolupracuje s potápěčským obchodem Divers Direct, pro který spravuje potápěčskou jámu v Aquapalace Praha v Čestlicích a pečuje o ostatní instruktory, kteří pro náš klub vyučují. Je také garantem kvality veškeré výuky, která v Divers Direct probíhá.

   HONZA BAREŠ

   Posledních 6 let trávil většinu času v jihovýchodní Asii.
   Na Bali a přilelých ostrovech žil přes rok.
   Jeho podmořskou vášní jsou manty, velerybí žraloci a vraky.
   Vyučuje freediving v Thajsku, Indonésii, na Filipínách, v Egyptě i v Čechách.
   Původním zaměřením psychoterapeut se na cestách po světě stal freediverem, kameníkem, profesionálním muzikantem a pak spoluzaložil globální ekologické hnutí Trash Hero.
   www.trashhero.org

   MARCELA GEDEONOVÁ

   PADI Open Water Scuba Instructor #322198; SSI Open Water Scuba Instructor #72631 EANx Instructor, Emergency Oxygen Provider Instructor, Project Aware Instructor, EFR Instructor

   Marcela si v roce 2012 zvolila potápění jako životní styl. Sbalila si svých pár švestek a odjela na Thajské Phi Phi ostrovy, kde pracovala jako divemaster a prováděla certifikované potápěče. Před instruktorským kurzem odjela získat více zkušeností do Středozemního moře do oblasti Kykládských ostrovů. Jako novopečený instruktor se vrací na domovskou základnu Phi Phi Barakuda, kde strávila ještě další dvě sezóny. Mezitím se stihla na pár měsíců podívat i do dalších vod. Domovem jí byly Gili Trawangan v Indonesii a Perhentien v Malajsii, ale i Zanzibar v Tanzánii. V roce 2016 nastoupila na palubu potápěčské lodi, která se pohybuje mezi Microneským Palau a Filipínami, kde se zúčastnila několika exploračních plaveb. Po všech těch dobrodružstvích se rozhodla vrátit do České republiky, ale určitě nechce pověsit ploutve na hřebík. Proto je velice ráda, že může být součástí Divers Direct.

   RADIM JAKEŠ

   Apnea Academy Freediving instructor IS12CZ4410

   Vedu bazénové kurzy v Aquapalace a pokročilé kurzy v Egyptě a Chorvatsku.

   Na nádech se potápím od roku 2009. K freedivingu mě přivedla touha zkusit něco nového, magická hlubina, možnost posouvat své hranice, zkoumat hloubky svého podvědomí, příznivý dopad na zdraví… Říká se, že čas, kdy nedýcháme, se do života nepočítá. Život je vyměřen počtem nádechů a výdechů a zádrž dechu je čas, který máme navíc.

   Freediving je utišení mysli a splynutí se svým tělem a okolím. Objevování modrých hloubek v tichu a lehkosti. Volný pohyb ve vodě, pád podél korálového útesu i tvrdá práce. Jóga, dech, relaxace, pohyb.

   Instruktorem jsem od roku 2012. Základním bazénovým kurzem freediving začíná. Na moři pokračuje a prolézáním vraků nekončí. Pořád je co objevovat a zdokonalovat.

    

   JIŘÍ KOLLER

   IANTD – č. 8712; Advanced EANx Instructor, DFA/Oxygen Administrator/AED Instructor, EANx Instructor

   Neoficiálně se potápí od osmdesátých let, ale první oficiální certifikaci získal v roce 1992.
   Má zkušenosti jak s potápěním u nás, tak i s pracovním potápěním a s potápěním různě po světě kde působil jako potápěčský průvodce, jako kameraman i jako instruktor potápění. Vlastně natáčení pod vodou je taková jeho specialita. 🙂
   Má za sebou více jak 3000 ponorů v různých lokalitách a vše okolo potápění je zároveň i hlavní náplní Jirkovy práce…

   DAVID PAVLÍČEK

   PADI Master Scuba Diver Trainer #193254

   David se věnuje výuce potápění od roku 2004. Valnou většinu svých ponorů strávil pod vodou se svými studenty, jako průvodce skupin certifikovaných potápěčů, a taky jako podvodní kameraman. Své instruktorské „ostruhy“ si vysloužil zejména během práce v karibských resortech, kde strávil v souhrnu asi dva roky. Působil převážně na Mayské riviéře v Mexiku a v Dominikánské republice, a jeho rukama již prošly stovky studentů z celého světa. David vyučuje v češtině, angličtině a španělštině. Vedle potápění také působí již od roku 2003 jako příležitostný skipper, převážně na plavbách po Středozemním moři. David se v posledních letech zdržuje převážně v ČR, a tak uvítal možnost zapojit se do týmu instruktorů Divers Direct na potápěčské jámě v Čestlicích.

   Mezera

   Provozovatel webu:

   Diveland s.r.o.
   Jaurisova 404/13
   140 00 Praha 4
   IČO: 04126203