fbpx

Doporučte nás svým přátelům, odměníme vás oba

Dělali jste si u nás potápěčský kurz a máte kolem sebe někoho, kdo o něm taky přemýšlí? Doporučte naši potápěčskou školu a my vás odměníme oba. 🙂

Každý „dohazovač“ u nás získá slevu 50 % na kurz Perfect Buoyancy, Enriched Air Nitrox nebo React Right. „Dohozený“ dostane kurz Open Water Diver se slevou 10 %.

Jak to bude fungovat?

Stačí, když se váš kamarád, známý, kolega z práce nebo kdokoli z rodiny přihlásí do kurzu Open Water Diver nejpozději do 30. června a k tomuto datu kurz také uhradí. Po nahlášení vašeho jména dostane automaticky slevu 10 % na celý kurz.

Vám pošleme elektronický poukaz na 50% slevu, který budete moct uplatnit na některý z trojice kurzů Perfect Buoyancy, Enriched Air Nitrox nebo React Right. Poukaz bude mít platnost 3 měsíce a pro jeho využití si stačí vybraný kurz objednat a doplatit zbývající polovinu jeho ceny. Pustit se do něj budete kdykoli v průběhu letošního roku.

Platí jednoduché pravidlo – kolik studentů dorazí na vaše doporučení, tolik slevových poukazů na specializační kurzy od nás dostanete. 🙂 Poukazy bude možné uplatnit pouze na kurzy pro vás, budou vystavené na vaše jméno.