fbpx

Trénovali jsme Mission Deep Blue ve vodě

Včerejší potápěčský trénink Divers Direct jsme věnovali novému projektu Mission Deep Blue. Jde o ekologickou aktivitu, v rámci které se budou konat nejrůznější akce, přednášky, workshopy a kurzy. Cílem není jenom šířit osvětu, ale taky skutečně něco změnit a aktivně zapojovat.

Na krátkém úvodním briefingu jsme si Mission Deep Blue představili, diskutovali o tom, jaké ekologické aktivity mají smysl a taky třeba proč někdo nepoužívá kovové lžičky na jogurty ve skle. 🙂 A že se sbíráním odpadků pod vodou dá i slušně vydělávat.

Úkoly a cvičení ve vodě na teorii přímo navázaly. Účastníci tréninku si zkusili vysvobodit uvíznutá zvířátka a sbírali odpadky plavající ve vodě. V druhé části programu se věnovali správné technice kopu ploutví a většina jinak skvělých potápěčů zjistila, že má stále co pilovat. Proplouváním úzkými prostory jsme trénink zakončili.

  • Prezentaci ze včerejšího potápěčského tréninku Divers Direct si můžete stáhnout tady.

  • Pozvánky na chystané akce můžete sledovat přímo na našem webu nebo na facebooku.

Příští potápěčský trénink se bude konat zase za dva týdny, tedy v úterý 29. ledna a tentokrát se zaměříme na základy freedivingu a jejich přínos pro přístrojové potápěče.