fbpx

Akční nabídka na kurz Science of Diving

Zajímá vás, jak funguje lidské tělo pod vodou, k čemu slouží potápěčské tabulky a jak vznikly? Přihlaste se do kurzu SSI Science of Diving a dozvíte se tohle a mnohem víc. Teď je kurz navíc za super cenu. (běžná cena kurzu je 4490 Kč) 🙂

Proč se pustit do kurzu Science of Diving?

Účelem programu je seznámit studenty s detailními poznatky z fyziky, fyziologie, dekompresní teorie, vodního prostředí a také s potápěčskou výbavou. Tento výcvik je vyžadován u většiny programů SSI Dive Professional a některých programů Extended Range. Po absolvování programu získáte certifikaci SSI Science of Diving Specialty.

Jak funguje akční nabídka?

 1. Na stránce „Free Science of Diving“ https://my.divessi.com/sod se přihlásíte pomocí svého účtu MySSI. (Pokud ho ještě nemáte, tak se zdarma zaregistrujete).
 2. Otevřete si ZDARMA program Science of Diving a pustíte se do studia. Kurz je k dispozici v angličtině, ale nemusíte se bát, náš instruktor s vámi vše pečlivě projde v češtině.
 3. Přihlásíte se do lekcí s instruktorem. Lekcí se budete moct zúčastnit online, s technickou stránkou vám rádi pomůžeme.
 4. Po úspěšném zakončení kurzu online zkouškou a vyplnění záznamu o výuce vám vystavíme zdarma certifikaci SSI Science of Diving

*Nabídka platí pro všechny potápěče bez ohledu na jejich základní certifikaci. Certifikaci z jakéhokoli systému vám do SSI jednoduše a zdarma nahrajeme. Pro více informací se obraťte na Adélu na e-mailu adela(a)divers.cz.

Akce trvá do 30. června 2020.

Co za to?

Materiály ke kurzu a certifikační poplatky jsou ZDARMA.

Kvalita výuky je pro nás důležitá, proto se vám bude celkem na 4 lekcích věnovat náš instruktor. Vše s vámi projde v češtině, abychom měli jistotu, že obsahu kurzu rozumíte. Nechceme jen rozdávat kartičky, chceme mít spokojené studenty, kteří si z kurzu odnesou maximum. Cena těchto lekcí je 1990 Kč.

Po úspěšném dokončení kurzu Science of Diving získáte poukaz na slevu 50 % na kurz Enriched Air Nitrox. Poukaz můžete využít vy, nebo darovat někomu dalšímu. Jeho platnost bude 2 měsíce od vystavení.

Termíny:

Pro úspěšné dokončení kurzu Science of Diving je potřeba se zúčastnit každé lekce alespoň jednou. Lekce se budou konat formou online webináře. S technickou stránkou online lekcí vám samozřejmě pomůžeme, abyste se mohli soustředit hlavně na kurz samotný.

Lekce 1: Fyzika v potápění

 • čtvrtek 30. dubna od 17:00
 • úterý 12. května od 14:00
 • pondělí 8. června od 19:00

Lekce 2: Potápěčská fyziologie

 • čtvrtek 7. května od 17:00
 • úterý 19. května od 14:00
 • pondělí 15. června od 19:00

Lekce 3: Dekompresní teorie

 • čtvrtek 14. května od 17:00
 • úterý 26. května od 14:00
 • pondělí 22. června od 19:00

Lekce 4: Potápěčské vybavení & Podvodní prostředí

 • čtvrtek 21. května od 17:00
 • úterý 2. června od 14:00
 • pondělí 29. června od 19:00

Na jednotlivé lekce je potřeba mít předem pročtenou odpovídající kapitolu v teoretických materiálech.

*Přihlášení předem je nutné na e-mailu adela(a)divers.cz, a to nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce.